Aktualizujte svoj prehliadač
Prehliadač, ktorý používate, už nie je podporovaný. Použite novší prehliadač, aby ste dosiahli čo najlepší zážitok. Odporúčame niektorý z nižšie zobrazených.
Awareness icon Vážení zákazníci, naša stránka bola práve aktualizovaná. Vitajte v novej verzii.
0
Košík
prázdny
Prihlásenie
(pre registrovaných zákazníkov)
Vytvoriť účet
Prosím, zadajte Vašu e-mailovú adresu.
E-mail: Prosím, zadajte Vašu e-mailovú adresu.
Na Váš e-mail sme odoslali odkaz na nastavenie hesla. Prosím pokračujte podľa inštrukcií v ňom.

Barové skrinky

Barová skrinka je neoddeliteľnou súčasťou obývacej zostavy. Ak si zariaďujete obývačku samostatnými kusmi nábytku, nezabudnite k TV stolíku, komode a konferenčnému stolíku zladiť aj barovú skrinku. Barové skrinky nemusia byť len súčasťou domácností, ale svojimi vlastnosťami je vhodné ich umiestnenie aj v malých až stredných konferenčných miestnostiach. Barové skrinky bývajú členité na dva alebo tri diely a majú výklopnú časť na alkohol, niekoľko dvierok a zásuviek. Čítajte viac.

Barové skrinky sú stvorené nato, aby boli vyrobené z masívneho dreva. Tmavšie odtiene orecha alebo čerešňového dreva pôsobia mohutne, klasicky a štýlovo. Naopak, biele barové skrinky sú jemnejšie a nemusia striktne slúžiť iba na úschovu alkoholu. Ak však máte obývaciu izbu zariadenú v minimalistickom štýle, v ponuke nájdete aj jednoduché barové skrinky z drevotriesky v obľúbených odtieňoch bielej a