Ako si vybrať zrkadlo do kúpeľne?

Ak chcete niečo štýlové, moderné a praktické, nechajte sa inšpirovať nasledujúcim článkom a zrkadlami Juventa.

Ako si správne vybrať jedálenský set?

Pri jedálenskom stole sa schádzame s rodinou a priateľmi, spoločne sa najeme, aj si vypijeme. V kuchyni, v jedálni, v obývačke či na letnej terase – stôl plní svoju funkciu ako centrum spoločenského diania počas raňajok, obeda či večere.

Ako si vybrať správny nočný stolík?

Elegantný nočný stolík je čerešničkou na torte pri dolaďovaní spálne. Vďaka nemu pôsobí posteľ kompletne. Ak ste sa rozhodli kupovať posteľ a nočné stolíky k manželskej posteli či jednolôžkovej posteli zvlášť, mali by ste sa riadiť niekoľkými jednoduchými pravidlami.

Starostlivosť o sedačku: stačí len pár pravidiel!

Viete, akú starostlivosť o sedačku si vyžaduje látkový, ekokožený či kožený povrch? Poradíme vám!

Zima v znamení vintage: doplnky, ktoré pohladia dušu!

Urobte si doma výzdobu, ktorá vás môže tešiť až do Veľkej noci. Milé vintage doplnky a dekorácie v prírodných farbách navodia atmosféru zimy a pohladia na duši.

Nová kúpeľňa presne podľa vašich predstáv: Juventa vás očarí kvalitou a štýlovým dizajnom!

Kúpeľňový nábytok Juventa sme vám už čiastočne predstavili v predchádzajúcom článku. Táto exkluzívna značka ale ponúka okrem samostatných kusov kúpeľňového nábytku aj kúpeľňové zostavy. Vďaka nim si zariadite novú kúpeľňu rýchlo, štýlovo a bezstarostne.

Lacné vianočné dekorácie: ozdobte si stromček ako naši predkovia!

Milujete Vianoce rovnako ako my? V tom prípade si určite dávate každý rok záležať na vašom vianočnom stromčeku. Skúste si ho tento rok ozdobiť netradične tradične: výsledok vás milo prekvapí.

Kúpeľňový nábytok Juventa pre náročných

S kúpeľňovým nábytkom je to ťažké. Aby vydržal podmienky v kúpeľni, musí byť odolný, ale zároveň chceme, aby bol aj moderný a štýlový. No a presne taký je kúpeľňový nábytok Juventa, ktorý by sme vám v tomto článku chceli predstaviť.

Tipy pre najkrajšie vianočné prestieranie: vaši najbližší budú očarení!

Sviatky sa nezadržateľne blížia a štedrovečerný stôl by mal byť jednoducho výnimočný. Práve preto vám prinášame niekoľko tipov na vianočné prestieranie.

Ako sa starať o čalúnenú posteľ

Čalúnené postele vyzerajú úžasne a sú skvostom každej spálne. Okrem toho sú aj pohodlné, príjemné a poskytnú vám kvalitný oddych nielen počas noci.