Starostlivosť o sedačku: stačí len pár pravidiel!

Viete, akú starostlivosť o sedačku si vyžaduje látkový, ekokožený či kožený povrch? Poradíme vám!

Zima v znamení vintage: doplnky, ktoré pohladia dušu!

Urobte si doma výzdobu, ktorá vás môže tešiť až do Veľkej noci. Milé vintage doplnky a dekorácie v prírodných farbách navodia atmosféru zimy a pohladia na duši.

Nová kúpeľňa presne podľa vašich predstáv: Juventa vás očarí kvalitou a štýlovým dizajnom!

Kúpeľňový nábytok Juventa sme vám už čiastočne predstavili v predchádzajúcom článku. Táto exkluzívna značka ale ponúka okrem samostatných kusov kúpeľňového nábytku aj kúpeľňové zostavy. Vďaka nim si zariadite novú kúpeľňu rýchlo, štýlovo a bezstarostne.

Lacné vianočné dekorácie: ozdobte si stromček ako naši predkovia!

Milujete Vianoce rovnako ako my? V tom prípade si určite dávate každý rok záležať na vašom vianočnom stromčeku. Skúste si ho tento rok ozdobiť netradične tradične: výsledok vás milo prekvapí.

Kúpeľňový nábytok Juventa pre náročných

S kúpeľňovým nábytkom je to ťažké. Aby vydržal podmienky v kúpeľni, musí byť odolný, ale zároveň chceme, aby bol aj moderný a štýlový. No a presne taký je kúpeľňový nábytok Juventa, ktorý by sme vám v tomto článku chceli predstaviť.

Tipy pre najkrajšie vianočné prestieranie: vaši najbližší budú očarení!

Sviatky sa nezadržateľne blížia a štedrovečerný stôl by mal byť jednoducho výnimočný. Práve preto vám prinášame niekoľko tipov na vianočné prestieranie.

Ako sa starať o čalúnenú posteľ

Čalúnené postele vyzerajú úžasne a sú skvostom každej spálne. Okrem toho sú aj pohodlné, príjemné a poskytnú vám kvalitný oddych nielen počas noci.

Ako vybrať najvhodnejší rošt do postele?

Základom kvalitného spánku je vhodný matrac. Nech máte ale akokoľvek skvelý matrac, jeho vlastnosti sa nebudú môcť naplno prejaviť, pokiaľ k nemu nebudete mať aj vhodne zvolený rošt.

Vitrína sem, vitrína tam. Ako si vybrať tú správnu?

Vitríny slúžia na vystavenie našich obľúbených predmetov. Za sklenými dvierkami budú dobre viditeľné a zároveň v bezpečí. Ako si vyberiete tú najvhodnejšiu vitrínu do vášho domu či bytu?

Veľké postele pre veľkých chlapov a milovníkov pohodlia: jednoducho na zamilovanie!

Stretnúť človeka, ktorého výška sa pohybuje okolo dvoch metrov, nie je až také výnimočné. Lenže spánok v posteli štandardných rozmerov zvyčajne nie je práve pohodlný, pretože plocha na spanie je prikrátka alebo priúzka.