Penový matrac Benab Omega Flex 200x140 cm (T2/T3)
Napíšte nám a spravíme Vám ponuku na lepšiu cenu.
Ježiško sa posnaží, ale je možné, že to už nestihne. Pri tomto produkte Vám už nevieme na 100% garantovať dodanie do Vianoc.
Penový matrac Benab Omega Flex 200x140 cm (T2/T3) s výškou 20 cm a hĺbkou 200 cm je vynikajúcim výrobkom pre pohodlný spánok. Matrac je vyrobený z elastickej BIO peny s 7-zónovým odvetrávacím systémom, ktorý zabraňuje prehriatiu organizmu a zlepšuje komfort počas spánku. Odporúčaný je lamelový rošt. Matrac je obojstranný a má snímateľný poťah s riešením zipsom pre jednoduché snímanie. Matrac má nosnosť až 130 kg a je možné ho prať do 60 stupňov. Systém zón matraca je Fyzio 7 a poťah obsahuje extrakty z Aloe Vera, je príjemne mäkký a hygienický. Matrac je vyrobený z PUR peny s vynikajúcou elasticitou a dlhou životnosťou a z BIO peny, ktorá nahradzuje ropné suroviny prírodnými olejmi. Farba peny sa môže líšiť od vyobrazenia, ale to nie je dôvodom na reklamáciu. Matrac je možné vyrobiť aj v atypickom rozmere na zákazku.
763329
Šírka: 140 cm
Výška: 20 cm
Dĺžka: 200 cm
18 kg
obojstranná
Riešený zipsom pre jednoduché snímanie poťahu
130 kg
60 stupňov
Fyzio 7
Obľúbený poťah s extraktmi výťažkov z Aloe Vera, je príjemne mäkký so schopnosťou regenerácie pokožky ľudského tela, vlastnosti tejto látky zaručujú dostatočnú hygienu, je odzipsovateľný antibakteriálny a prateľný do 60 stupňov, je certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO - TEX standard, poťah je prešitý s klimatizačnou výplňou , PES vláknom 250 gr/m2 Zloženie: 85% polyester, 15% viskóza
PUR pena - 30 kg/m3 a 25 kg/m3 - vyniká výbornou elasticitou, tvarovou stálosťou a dlhou životnosťou. BIO pena - 40 kg/m3 - pena s vlastnosťami studenej peny, kde sú suroviny vyrábané z ropy nahradené prírodnými olejmi.
Farba peny sa môže líšiť od vyobrazenia a nie je dôvodom reklamácie.
Matrac je možné vyrobiť aj v atypickom rozmere podľa Vašich predstáv. Pre bližšie informácie prosím kontaktujte náš zákaznícky servis.
130-135 kg
Na bruchu / Chrbát / Na boku / Kombinácia
Molitan (PUR pena)
Vhodný pre lamelový rošt
7
24 mesiacov
Hodnotenie hviezdičkami (1 až 5) je priemerom všetkých hodnotení. Zákazníci môžu zanechať aj písomnú recenziu, prípadne pridať vlastné fotografie produktu.
Zverejňujeme pozitívne aj negatívne recenzie potom, čo ich moderujeme. Doba uverejnenia (zobrazenia) hodnotenia je závislá na čase spracovania recenzie zákazníckou linkou.
Štefan, Bratislava
29.11.2016
nadmieru spokojný, kvalitný poťah, pohodlný,správna tvrdosť
Po-Štv: 8:00 - 20:00
Pia: 8:00 - 18:00
