02/20 570 670 (8:00 - 20:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Jednolôžková posteľ 210x90 cm - Purtex - Lada (masív)

Produkt nedostupný / predaj skončil

Dostupnosť: nedostupné
Výška:
45 - 90 cm
Šírka:
cm
Hĺbka:
cm
Popis: Jednolôžková posteľ s nastaviteľným kovaním s vnútornými rozmermi na matrac 90 x 210 cm. Posteľ sa vyrába aj v hĺbkach 200 a 220 cm.
Materiál: Posteľ sa vyrába z masívneho dreva v dizajne cink (cink parketový design), vybrať si môžete z dvoch možností: <strong>bukové</strong> alebo <strong>dubové</strong> drevo.
Morenie: Morí sa iba nábytok z <strong>BUKU</strong> a to vo farbách: <br />Čerešňa<br />Orech,<br />Tabak,<br />Čierna,<br />Biela.
Rozmery: výška čela pri hlave: 90 cm<br>výška čela pri nohách: 60 cm<br>horná hrana bočnice: 45 cm<br>výška bočnice: 20 cm<br>uloženie roštu v bočnici: -8,5 cm / -13,5 cm
Technické informácie: Kvalitné a odolné dielenské spracovanie každej postele: počet reklamácií je minimalizovaný pod 1% z celkového predajného objemu postelí. Firma Purtex vlastní ISO certifikát kvality výroby. <br/><br/>Vŕzganie postele spôsobuje v 90% prípadoch nekvalitné kovanie. Vŕzganie postelí, ktoré sa dostaví po určitom čase, je vyriešené použitím výhradne overeného spojovacieho excentra vysokej odolnosti nemeckej výroby. Akékoľvek vŕzganie je vyriešené jednoduchým dotiahnutím skrutky na excentri, ktorý slúži na kolmé spojenie dosiek postele. Bukové a dubové drevo použité pri výrobe postelí má maximálnu zostatkovú vlhkosť 8%, časom sa neohýba a nemôže byť zdrojom nežiadúceho vŕzgania. Hrebeňové kovanie bežne používané pri spájaní hlavných dosiek postele už v posteliach značky Purtex nenájdete. <br/><br/>Rošt sa v posteliach značky Purtex nepokladá na kovanie typu „L“, ale na priečnu dosku vyrobenú z odolnej brezovej dyhy. Stabilitu manželskej postele dodáva použitie teleskopickej nožičky z odolného materiálu. <br/><br/>Spoločnosť Purtex lakuje namorené drevo stredne matným lakom v dvoch vrstvách, obe vrstvy sa pred odovzdaním preleštia a odstránia sa viditeľné nedokonalosti nástreku. Celková hrúbka laku je 150 mikrónov (150 µm). Lak má syntetický základ a je zdraviu neškodný. Morenie postelí sa vykonáva použitím vodou riediteľného moridla. <br/>Upozornenie: Pri bielom farebnom prevedení sa namiesto morenia používa biely nepriehľadný nástrek, a preto nevidno typickú kresbu masívneho dreva.<br/><br/>Verzia postele vhodná pre seniorov: Maximálna výška od zeme k hornej hrane bočnice je 50 cm. Upozorňujeme, že vysoký matrac sedenie na posteli výrazne zvýši (nad 20 cm hrúbky).
Poznámka: Posteľ je dodávaná bez roštu a matraca. Tie si môžete vybrať a priobjednať z nášho internetového obchodu. Za príplatok si môžete objednať aj úložný priestor.