02/20 570 670 (8:00 - 20:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Záhradné krmítko pre vtáky - Drewmax - MO181

Záhradné krmítko pre vtáky - Drewmax - MO181
Výroba + dodanie: Do 2-5 týždňov
Doprava len za 7 € ale aj Zadarmo
14,90 €

Záhradné krmítko pre vtáky - Drewmax - MO181

Výška:
32 cm
Šírka:
40 cm
Hĺbka:
40 cm
Hmotnosť: 7 kg
Popis: Atraktívne krmítko pre vtáky pôsobí veľmi okrasne a bude peknou dekoráciou Vašej záhrady. Vďaka svojej konštrukcii zabezpečuje ochranu a bezpečie vtáčikom pred predátormi. Praktická strieška zamedzí vetru a dažďu znehodnotiť potravu. Je možné ho zavesiť na strom, altánok, striešku, alebo postaviť na stojan. Ten si môžete vybrať a priobjednať v našom internetovom obchode. Je vyrobená z masívu. Povrchovú úpravu tvorí ekologický lak. Ak chcete, aby sa vtáčiky k Vám pravidelne vracali, zadovážte si práve toto krmítko a kochajte sa ich radosťou.
Materiál: Drevo z borovicového masívu vyniká vysokou stabilnosťou a životnosťou. Je to prvotriedny materiál na výrobu nábytku. Nábytok od firmy Drewmax ocenia tí, ktorí majú radi tradičné a prírodné materiály. Má veľmi výraznú kresbu dreva, ktorá sa mení od svetlého až po jemne načervenaný odtieň. Vyznačuje sa dôkladným spracovaním. Povrchová úprava je robená ekologickým lakom.
Upozornenie: Drevo je prírodný materiál preto farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii (nakoľko sa jedná o jeho prirodzenú vlastnosť).

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Dodacia doba: Do 2-5 týždňov
Doprava: 7 €
Záruka 24 mesiacov
Hmotnosť: 7 kg
Značka: Drewmax
Odporúčame dokúpiť

Máte otázku? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár
01.11.2013   Návštevník
Chcela by som sa spýtať, či je dostatočný priestor medzi strechou a " podlahou" búdky, na sypanie krmiva rukou.( či nie je strecha veľmi nízko a manipulácia s krmivom by bola možná iba lyžičkou ).A či tam bude vtáčiky dobre vidieť ( keďže malá dcérka ich rada pozoruje).
NovýNábytok.sk
Priestor je dostatocny, je to cca 12-13 cm. Zial neviem Vam povedat, ci je tam dobry vyhlad na vtaky, pretoze krmitko je prvotne usposobene pre vtaky nie pre ludi :)