02/20 570 670 (8:00 - 20:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

TV stolík/skrinka - Famm - Paris 77811

Prevedenie na obrázku: Biely Lak
Výroba + dodanie: Do 4-6 týždňov
Doprava len za 7 € ale aj Zadarmo

TV stolík/skrinka - Famm - Paris 77811

Prevedenie na obrázku: Biely Lak
Výška:
50,7 cm
Šírka:
149,4 cm
Hĺbka:
41,6 cm
Hmotnosť: 53 kg
Popis: TV stolík so sklenou poličkou pod hornou doskou v strede, ktorá slúži ako priestor pre audio/video zariadenia. TV stolík má dvoje presklených dvierok po stranách.
Sektor Paris: Bielym lakom striekaný, vo výsledku matný sektorový nábytok vyznávajúci elegantnú klasiku škandinávskeho dizajnu s materiálovými prvkami z lamina MDF a dánskeho továrenského pôvodu. Jednotlivé diely sú vyrobené s maximálnym dôrazom na technické spracovanie, remeselnú kvalitu , kvalitu kontroly a materiálovú odolnosť, aby nábytok roky slúžil a dobre vyzeral aj pri výraznom používaní s minimom viditeľného opotrebovania. Výrobné procesy sú maximálne šetrné voči životnému prostrediu. Horné a dolné diely sa vyznačujú viacerými elegantnými prekladmi, jemné béžovo mosadzné okrúhle rúčky sú takmer neviditeľné. Vyberte si z mnohých kusov a zariaďte svoju jedáleň, spálňu, obývaciu izbu, pracovňu či kanceláriu alebo dizajnovú študentskú izbu. Sektor Paris Vás osloví a budete s ním spokojní v akejkoľvek miestnosti. Striekané sú len predné a vrchné časti, boky sú odyhované a vnútro zásuviek ofoliované.

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Katarina, Veľké Rovné 07.12.2016
som veľmi spokojná
Dodacia doba: Do 4-6 týždňov
Doprava: 7 €
Záruka 24 mesiacov
Hmotnosť: 53 kg
Značka: Famm
K tomuto TV stolíku sa zíde

Máte otázku k TV stolíku? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár