02/20 570 670 (9:00 - 18:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Taštičkový matrac - BRW - Ivory 200x140 cm

Taštičkový matrac - BRW - Ivory 200x140 cm
Produkt nedostupný / predaj skončil

Dostupnosť: nedostupné
Výška:
19 cm
Šírka:
140 cm
Hĺbka:
200 cm
Popis:Pružinový taštičkový matrac so siedmimi zónami tvrdosti. Vyznačuje sa vysokou bodovou elasticitou co poskytuje chrbtici primeranú oporu a tým zabezpečuje kvalitný spánok.
Nosnosť:do 120 kg
Tvrdosť:Stredný
Popis tkaniny:HYGIENIC: Antialergický poťah uvolňujúci negatívne elektrostatické napätie nahromadené na povrchu tela. Tým sa minimalizuje narušenie spánku, pomáha získať plnú silu a vitalitu, a to aj pri kratšom čase spánku. Tkaninu je možné dať dole z matraca a prať pri teplote až 60°C.
Popis tkaniny:CLIMATIC: Poťah letno-zimný, na strane letnej je načechraná bavlna a polyester a na strane zimnej je kvalitná načechraná vlna s polyesterom. Poťah nie je možné prať.
Rozloženie rôzne tvrdých častí matraca do jednotlivých zón zabezpečuje dobrú podporu chrbtice.Matrac s možnosťou prania poťahu, je doporučený aj pre alergikov.Taštičkové pružiny vďaka svojej pružnosti poskytujú lepšiu bodovú nosnosť matrac a tým sa lepšie prispôsobujú tvaru tela. Má 7 rozličných zón tvrdosti.Možnosť obracania matraca aspoň raz za 6 mesiacov je prospešné pre jeho dlhodobú životnosť.Poťah vhodný na pranie aj pri teplote 60°C.