02/20 570 670 (8:00 - 20:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Regál - BRW - INDIANA - JREG 2DO (Borovica antická)

Produkt nedostupný / predaj skončil

Dostupnosť: nedostupné
Výška:
195,5 cm
Šírka:
80 cm
Hĺbka:
40 cm
Popis: Praktický regál s tromi policami a skrinkou v dolnej časti z modelového radu Indiana je vhodný najmä do študenstkých a detských izieb. Svojim farebným prevedením, okovanými rohmi a masívnejšími kovovými úchytmi navodí atmosféru divokého západu.
Materiál: rám: drevotrieska, povrchová úprava - fólia<br>fronty: drevotrieskové dosky, MDF lišty, povrchová úprava - fólia<br>zadná stena: HDF doska
Sektorový nábytok Indiana: Dodajte vašim príbytkom atmosféru Divokého západu s jedinečným modelovým radom Indiana. Ocenia ju nielen milovníci prírody, ale potešíte ňou aj staršie deti. Hodí sa najmä do študentských, či detských izieb. Tento modelový rad sa bude pekne vynímať v izbách s drevenými podlahami a svetlejšími stenami. Horským chatám dodá osobitý westernový ráz. V modelovom rade nájdete krásne komody so zásuvkami, poličky a regály pre vašu zbierku mayoviek a hudby, pohodlnú jednolôžkovú alebo rozkladaciu posteľ, skrinky, stolíky a aj veľkú truhlicu pre všetky vaše poklady. Výrazným prvkom tohto nábytku sú okované rohy a kovové úchyty. Modelový rad Indiana ponúkame v týchto farebných prevedeniach: tmavší dub sutter, svetlejšia borovica antická a bledá borovica canyon. Pre všetkých milovníkov Divokého západu a prírody je Indiana to pravé.