Pracovná doska 45 cm Modena BLAT 45

Prevedenie na obrázku: Travertín
Pracovná doska široká 45 cm a hlboká 60 cm s výškou 3,8 cm vybavená odolnými ABS hranami. Prevedenie travertín.... Celý popis »
14 € s DPH
ks
Do 2-4 týždňov
Doručenie len za 7,90 € ale aj Zadarmo
Telefonická objednávka / otázka:

Pracovná doska 45 cm Modena BLAT 45

Prevedenie na obrázku: Travertín
Výška:
- cm
Šírka:
45 cm
Hĺbka:
60 cm
Hmotnosť: 6.1 kg
Popis: Pracovná doska široká 45 cm a hlboká 60 cm s výškou 3,8 cm vybavená odolnými ABS hranami. Prevedenie travertín.
Poznámka: Pracovnú dosku k dolnej kuchynskej skrinke odporúčame prikúpiť na základe šírky skrinky. Pracovná doska nie je v cene dolnej skrinky.
Kuchyňa Modena: Moderná a elegantná kuchyňa, ktorá poteší množstvom skriniek. Dvierka sú vybavené 2 mm ABS hranou. Ponúka sa Vám veľká variabilita zostavenia kuchyne, presne na na mieru podľa vašich predstáv. Korpus vo farbe rijeka jasná a dvierka (fronty) až v 7 farebných kombináciách. Je na Vás, či si zvolíte kombináciu lesklých dvierok (frontov) alebo dvierok matných. Je možnosť priobjednať si množstvo doplnkov ako napríklad zástenu, alebo bočnú lištu - panel (14 cm výška lišty), tesniacu lištu alebo pracovnú dosku v prevedení travertín s hrúbkou 3,8 cm v presných rozmeroch na šírku dolnej skrinky. Pracovnú dosku na dolné skrinky si môžete prikúpiť na každú skrinku samostatne, alebo v jednom kuse na celú zostavu spodných skriniek stojacich vedľa seba. Dvierka skriniek majú hliníkové úchyty, horné skrinky majú plynové piesty, závesy sú nastaviteľné v troch rozmeroch.

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Radosť z nákupu Vám garantujeme:
21 032 ks nábytku skladom
Technické informácie:
Dodacia doba: Do 2-4 týždňov
Doprava: 7,90 €
Záruka 24 mesiacov
Výška: - cm
Šírka: 45 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 6.1 kg
Kód produktu: 762653

Máte otázku? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár