02/20 570 670 (8:00 - 20:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Penový matrac - Benab - Top Visco - 200x180 cm (T3/T4)

Produkt nedostupný / predaj skončil

Dostupnosť: nedostupné
Výška:
19 cm
Šírka:
180 cm
Hĺbka:
200 cm
Popis:<br /><img height="50" src="images/Benab/Ikonky/19_cm.jpg"><br /><br /> Luxusný 19 cm vysoký matrac s Visco elastickej pamäťovej peny Lazy-Foam v kombinácii so vzdušnou a vysoko pružnou HR studenou penou. Dokonalé 7 zónové anatomické spojenie dvoch výnimočných materiálov. Použitá HR pena, ktorá je vysokoelastická a trvanlivá. Matrac vďaka Visco elastickej pene zlepšuje krvný obeh, reaguje na teplo a tlak a optimálne sa prispôsobí krivkám Vášho tela aj vďaka zmäkčeniu v oblasti ramennej kolísky. Zabezpečené potrebné optimálne prevzdušnenie jadra kanálikmi a priečnou profiláciou.
Doporučený rošt: <a href="http://www.novynabytok.sk/rosty-31/lamelove-10901/">lamelový</a>
Tvrdosť: <br /><img height="50" src="images/Benab/Ikonky/tvrdost_3_4.jpg"><br /><br /> jedna strana - stredne tvrdá (T3), druhá strana - stredne tvrdá (T4)
Záruka:<br /><img height="50" src="images/Benab/Ikonky/zaruka_5_rokov.jpg"><br /><br /> 5 rokov
Pranie:<br /><img height="50" src="images/Benab/Ikonky/pranie_60.jpg"><br /><br /> 60 stupňov
Nosnosť: <br /><img height="50" src="images/Benab/Ikonky/130_kg.jpg"><br /><br /> Riešený zipsom pre jednoduché snímanie poťahu
Poťah Tencel:<br /><img height="50" src="images/Benab/Ikonky/Tencel.jpg"><br /><br /> Vysoko kvalitný poťah špičkových parametrov vyrobený z hodvábnej trikotovej látky Tencel s použitím Vortex technológie, je charakteristický svojou vysokou vzušnosťou a odvodom vlhkosti, rýchlo sa vysúša čím zabezpečuje vysokú hygienu a komfort matraca, je prirodzene antibakteriálny a antiroztočový, látka vyrobená z prŕodných celulózových vlákien LYOCELL, je veľmi pevná a má dlhú životnosť, obsahuje certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO - TEX standard, je odzipovateľný a prateľný do 60 stupňov, je prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 300 g/m2.
Poťah SanMed:<br /><img height="50" src="images/Benab/Ikonky/sanmed_medical.jpg"><br /><br /> Špeciálny nepriepustný poťah matraca, zabraňuje preniku tekutín do jadra matraca. Je určený pre použitie v nemocničných zariadeniach, ošetrovateľstvo a domácu starostlivosť.
Pena: HR pena 45 kg/m3, VISCO 52 kg/m3
Poznámka: Farba peny sa môže líšiť od vyobrazenia a nie je dôvodom reklamácie.