02/20 570 670 (9:00 - 20:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Otočná tácka (karusel) - Deokork - Lazy suzan 50 cm (Durian)

Prevedenie na obrázku: Durian
Varianty produktu:
Otočná tácka (karusel) - Deokork - Lazy suzan 60 cm (Durian)
Otočná tácka (karusel) - Deokork - Lazy suzan 50 cm (Durian)
Do 1-3 týždňov
Doprava len za 7 € ale aj Zadarmo
28,90 €

Otočná tácka (karusel) - Deokork - Lazy suzan 50 cm (Durian)

Prevedenie na obrázku: Durian
Výška:
- cm
Šírka:
50 cm
Hĺbka:
50 cm
Hmotnosť: 4 kg
Popis: Aby ste si nemuseli podávať veci naprieč stolom, prikúpte si otočnú tácku, tiež nazývanú karusel, ktorá je vhodným doplnkom ako na záhradný, tak aj jedálenský stôl. Je vyrobená z exotického dreva Durian a odporúča sa kombinovať s nábytkom s rovnakým materiálovým vyhotovením.
Typ dreva: Durian je kvalitné drevo pochádzajúce z juhovýchodnej Ázie. Táto drevina našla svoje uplatnenie na výrobu veľa výrobkov pre svoj dekoratívny vzhľad, dobrú trvanlivosť a ľahko sa opracováva. Povrchová úprava je prevedená olejom, ktorý chráni nábytok proti pôsobeniu poveternostných vplyvov a morí povrch na tmavý odtieň. Nábytok je určený pre domáce použitie, nieje vhodný pre verejné priestory a tiež nieje vhodný pre trvalé umiestnenie v exteriéri. Počas sezóny ho pravidelne čistite a ošetrujte vhodnými prostriedkami.
Upozornenie: Drevo je prírodný materiál preto farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii (nakoľko sa jedná o jeho prirodzenú vlastnosť).

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Prečo nakupovať u nás:
5 094 ks nábytku skladom
Dodacia doba: Do 1-3 týždňov
Doprava: 7 €
Záruka 24 mesiacov
Hmotnosť: 4 kg
Výrobca/dodávateľ: Deokork

Máte otázku? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár