Manželská posteľ 180 cm - Decodom - Cassa 5 verzia senior dub canyon (s úl. priestorom) *výpredaj

Produkt nedostupný / predaj skončil

Dostupnosť: nedostupné
Výška:
108 cm
Šírka:
186 cm
Hĺbka:
211 cm
Popis: Manželská posteľ so zvýšenou ložnou plochou, čo ocenia najmä seniori. Je dodávaná s úložným priestorom. Vyklápací rošt a matrac nie je súčasťou postele. Ten si môžete vybrať a priobjednať z nášho internetového obchodu.
Výška ložnej plochy: 56 cm (pri použití matraca výšky 17-19 cm)
Modelová rada Cassa 5: Trendová línia rovných plôch sa udomácnila aj v našich spálňach. Drevité dekory na dvierkach vytvárajú príjemnú náladu. Oddych a relax v takto zariadenej spálni je vysoko návykový a budete mať problém ráno vstávať do práce alebo za povinnosťami. Technické riešenie myslí aj na menšie priestory preto je otváranie šatníkovej skrine riešené posuvnými dverami. K základnému vybaveniu spálne môžete doplniť variabilné zostavy komôd, toaletný a nočný stolík, zrkadlo, police. Všetko zladené do harmonického celku. Farebné prevedenie je Dub Canyon v kombinácii s farbou piesku.
<b>Výpredaj:</b> <b>Ponuka platí do vyčerpania zásob. Ak máte o tovar, poprípade viac kusov tovaru záujem, dostupnosť si prosím overte telefonicky, mailom alebo chatom u našich operátorov, kedže skladom môže byť len jeden kus.</b>