02/20 570 670 (8:00 - 20:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Manželská posteľ 180 cm - Benab - Orme (s roštami) *výpredaj

Manželská posteľ 180 cm - Benab - Orme (s roštami) *výpredaj
Produkt nedostupný / predaj skončil

Dostupnosť: nedostupné
Výška:
95 cm
Šírka:
200 cm
Hĺbka:
220 cm
Popis: Exkluzívna manželská posteľ Orme pre voľne vložené matrace a úložným priestorom, ktorý je prístupný z boku. Obsahuje kvalitné lamelové rošty s nastavením tuhosti. Čelo postele je hrubé 17 cm, má duálne kédrové prešitie. Nohy postele sú matné kovové s výškou 12 cm. Farebné prevedenie poťahovej látky je zo šedej ekokože. Na výber máte lamelový, alebo latkový rošt. K lamelovému roštu odporúčame <b>penový matrac</b>, alebo <b>latexový matrac</b>. K latkovému roštu odporúčame <b>pružinový matrac</b>, alebo <b>taštičkový matrac</b>.
Plocha spania: 180 x 200 cm
Výška ložnej plochy: výška po vrch roštu: 35 cm + výška matraca<br>pri použití matraca s výškou 15 cm je výška ložnej plochy 50 cm
Poznámka: Cena za posteľ je uvedená s kvalitnými lamelovými roštami, nie však s matracom. Matrac je možné u nás doobjednať. Pre bližšie informácie nás, prosím, kontaktujte.
Úložný priestor: Otváranie zboku
Čalúnenie: Ak by ste mali záujem o zmenu farebného prevedenia kontaktujte našich operátorov telefonicky, mailom, alebo chatom. Pri zmene farebného prevedenia sa naceňuje produkt zvlášť a je požadovaná záloha vo výške 50% z celkovej ceny <b>s DPH</b>.
<b>Výpredaj:</b> <b>Ponuka platí do vyčerpania zásob. Ak máte o tovar, poprípade viac kusov tovaru záujem, dostupnosť si prosím overte telefonicky, mailom alebo chatom u našich operátorov, kedže skladom môže byť len jeden kus.</b>