02/20 570 670 (8:00 - 20:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Kúpeľňová skrinka s umývadlom - Juventa - Monza - Mn-100 W

S umývadlom
Prevedenie na obrázku: Vysoký lesk biely
Do 5 týždňov
Doprava len za 7 € ale aj Zadarmo

Kúpeľňová skrinka s umývadlom - Juventa - Monza - Mn-100 W

Prevedenie na obrázku: Vysoký lesk biely
Výška:
82 cm
Šírka:
102 cm
Hĺbka:
49 cm
Hmotnosť: 61.4 kg
Popis: Kúpeľňová skrinka s umývadlom s dvomi zásuvkami v krásnom čistom modernom dizajne. Skrinka má dve užitočné zásuvky, do ktorých si uložíte uteráky, kozmetické potreby a iné doplnky, ktoré v kúpeľni využijete. Skrinka stojí na kovových nožičkách.
Technické informácie: Korpus: laminovaná dekoračná vodeodolná drevotrieska s hrúbkou 18 mm; hydrofóbny povlak; 5x lakovaný povrch s UV vytvrdzovaním a s vysokým leskom; 2 zásuvky s bokmi a spodkom z drevotriesky 16 mm
Predná časť: jednostranne laminovaná MDF doska s hrúbkou 19 mm; hydrofóbny povlak; 5x lakovaný povrch s UV vytvrdzovaním a s vysokým leskom
Kovanie: chrómované kľučky a nohy; skrytý zásuvkový systém s tlmením a doťahom; nastaviteľné závesné kovanie
Keramické umývadlo Plazma
Poznámka: Nábytok dodávame už zmontovaný.
Modelový rad Monza: Zariadiť si kúpeľnu jednoducho, moderne a príťažlivo nie je s modelovým radom Monza problém. Segmenty tohto modelového radu sa vyznačujú funkčnosťou a originálnym moderným dizajnom. Skrinky s umývadlom majú dve priestranné zásuvky na osušky, kozmetiku alebo hygienické potreby. Zásuvky sú rozdelené úzkym oválnym podlhovastým výrezom, ktorým možno zásuvky jednoducho otvárať. Okrem toho sa v modelovom rade nachádza aj vysoká skrinka na nožičkách a závesná skrinka.
Na stiahnutie (download):
Montážny návod (2.57 MB)
Kompletný návod ako si zmontovať Váš nový nábytok.

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Dodacia doba: Do 5 týždňov
Doprava: 7 €
Záruka 24 mesiacov
Hmotnosť: 61.4 kg
Značka: Juventa

Máte otázku? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár