Kúpeľňová skrinka na stenu s umývadlom - Juventa - Viola - Vl-80 W

S umývadlom
Prevedenie na obrázku: Vysoký lesk biely
Do 5 týždňov
Doprava len za 7 € ale aj Zadarmo

Kúpeľňová skrinka na stenu s umývadlom - Juventa - Viola - Vl-80 W

Prevedenie na obrázku: Vysoký lesk biely
Výška:
50 cm
Šírka:
80 cm
Hĺbka:
45,5 cm
Hmotnosť: 47.4 kg
Popis: Kúpeľňová skrinka na stenu s umývadlom, ktorá má príťažlivý moderný dizajn a prinesie Vám aj funkčné riešenia úložného priestoru. Skrinka má dve zásuvky - užšiu a širšiu. Do nich si môžete pohodlne odložiť potrebné doplnky, ktoré chcete mať v kúpeľni vždy po ruky. Zmestí sa do nich manikúra, fén, osušky a iné kozmetické potreby. Zásuvky sa otvárajú pomocou elegantných výrezov.
Technické informácie: Korpus: jednostranne laminovaná MDF s hrúbkou 16 mm; hydrofóbny povlak; 5x lakovaný povrch s UV vytvrdzovaním a s vysokým leskom; 2 zásuvky s kovovými bočnicami a spodkom z drevotriesky 16 mm
Predná časť: jednostranne laminovaná MDF doska s hrúbkou 19 mm; hydrofóbny povlak; 5x lakovaný povrch s UV vytvrdzovaním a s vysokým leskom
Kovanie: chrómované kľučky; skrytý zásuvkový systém s tlmením a doťahom; nastaviteľné závesné kovanie
Keramické umývadlo Soft
Poznámka: Nábytok dodávame už zmontovaný.
Modelový rad Viola: Príťažlivý dizajn modelového radu Viola Vás určite ihneď očarí. Jednoduchosť, modernosť a funkčnosť - všetko toto Vám poskytne modelový rad Viola, vďaka ktorému budú chvíľky v kúpeľni príjemnejšie.
Na stiahnutie (download):
Montážny návod (0.23 MB)
Kompletný návod ako si zmontovať Váš nový nábytok.

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Dodacia doba: Do 5 týždňov
Doprava: 7 €
Záruka 24 mesiacov
Hmotnosť: 47.4 kg
Značka: Juventa

Máte otázku? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár