02/20 570 670 (8:00 - 20:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Kúpeľňová skrinka na stenu s umývadlom - Juventa - Tivoli - Tv-65 B

Produkt nedostupný / predaj skončil

Dostupnosť: nedostupné
Výška:
50 cm
Šírka:
65 cm
Hĺbka:
45,5 cm
Popis: Šikovná závesná skrinka na stenu s umývadlom, ktorá má zásuvku. Jednoduchý a minimalistický dizajn Vás očarí už na prvý pohľad. Úložný priestor využijete na všetky doplnky, ktoré chcete mať v kúpeľni.
Technické informácie: Korpus: jednostranne laminovaná drevotrieska s hrúbkou 16 mm; hydrofóbny povlak; povrch korpusu je pokrytý fóliou s vysokým leskom a je lakovaný spolu s UV vytvrdzovaním ; 1 zásuvka s kovovými bočnicami a spodkom z drevotriesky 16 mm<br>Predná časť: jednostranne laminovaná MDF doska s hrúbkou 16 mm; hydrofóbny povlak; povrch prednej časti je pokrytý fóliou s vysokým leskom a je lakovaný s UV vytvrdzovaním<br>Kovanie: skrytý zásuvkový systém s tlmením a doťahom; nastaviteľné závesné kovanie<br>Keramické umývadlo Soft
Poznámka: Nábytok dodávame už zmontovaný.
Modelový rad Tivoli: Moderný modelový rad Tivoli sa vyznačuje minimalistickým prístupom k dizajnu a dôrazom na jednoduchosť a praktickosť segmentov. Závesné skrinky Vám poskytnú úložný priestor pre kozmetické prostriedky a ďalšie doplnky. Minimalistický dizajn vystihuje aj elegantné riešenie otvárania skriniek.