Kúpeľňová skrinka na stenu - Juventa - Monza - MnC-30 W

Produkt nedostupný / predaj skončil

Dostupnosť: nedostupné
Výška:
80 cm
Šírka:
60 cm
Hĺbka:
30 cm
Popis: Minimalistický, moderný a jednoduchý dizajn tejto šikovnej závesnej skrinky do kúpeľne si obľúbite už na prvý pohľad. Skrinka disponuje nielen dvierkami, ale aj zásuvkou v spodnej časti. Skrinka má užší oválny výrez, ktorým sa dvierka a zásuvka otvárajú. V hornej časti skrinky sa nachádzajú poličky na odkladanie kozmetiky a ďalších potrebných doplnkov.
Technické informácie: Korpus: laminovaná dekoračná vodeodolná drevotrieska s hrúbkou 18 mm; hydrofóbny povlak; 5x lakovaný povrch s UV vytvrdzovaním a s vysokým leskom<br>Predná časť: jednostranne laminovaná MDF doska s hrúbkou 19 mm; hydrofóbny povlak; 5x lakovaný povrch s UV vytvrdzovaním a s vysokým leskom<br>Kovanie: chrómované kľučky; 2plynové tlmiče; zásuvkový systém s tlmením a doťahom; závesy s doťahom; nastaviteľné závesné kovanie
Poznámka: Nábytok dodávame už zmontovaný.
Modelový rad Monza: Zariadiť si kúpeľnu jednoducho, moderne a príťažlivo nie je s modelovým radom Monza problém. Segmenty tohto modelového radu sa vyznačujú funkčnosťou a originálnym moderným dizajnom. Skrinky s umývadlom majú dve priestranné zásuvky na osušky, kozmetiku alebo hygienické potreby. Zásuvky sú rozdelené úzkym oválnym podlhovastým výrezom, ktorým možno zásuvky jednoducho otvárať. Okrem toho sa v modelovom rade nachádza aj vysoká skrinka na nožičkách a závesná skrinka.