Jednolôžková posteľ Sherwood 80 cm

Produkt nedostupný / predaj skončil

Dostupnosť: nedostupné
Výška:
46 cm
Šírka:
86 cm
Hĺbka:
207 cm
Popis: Milujete vôňu a krásny tradičný vzhľad nábytku z pravého dreva? Priestory zariadené dreveným nábytkom dýchajú prirodzenosťou a zároveň k nám domov prinášajú návrat prírody. Jednoducho sa kombinujú s rôznymi doplnkami majú jednoduchý a príjemný dizajn a navyše sú veľmi kvalitné a s dlhou životnosťou. Nie je nad to dopriať, či už sebe alebo svojim deťom krásne drevené postele, na ktorých môžu navyše jednoducho ustlať i svojich kamarátov. Jednolôžková posteľ v krásnej prírodnej farbe dreva buk jadrový olejovaný je vyrobená z masívu. Táto praktická posteľ sa po rozložení zmení na plnohodnotnú manželskú posteľ. Je vhodná do menších interiérov, kde cez deň potrebujete využiť každé jedno voľné miesto.
<img src="images/BRW/Postele/_ikonky/postel_material_drevo.png" height="40" /> Posteľ je vyrobená z masívneho dreva.
<img src="images/BRW/Postele/_ikonky/rost.png" height="40" /> Posteľ má latové rošty, ktoré sú osadené v masívnom ráme.
<img src="images/BRW/Postele/_ikonky/matrac_pena.png" height="40" /> Posteľ má matrace s vysokokvalitnou studenou penou. Poťah matracu je s obsahom prírodného ľanu. Matrace sú pevne pripevnené k masívnemu rámu.
<img src="images/BRW/Postele/_ikonky/nosnost_postele.png" height="40" /> Odporúčaná nosnosť postele na lôžko je do 110 kg.