02/20 570 670 (8:00 - 20:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Jednolôžková posteľ 90 cm - BRW - Hihot - LOZ/90

Produkt nedostupný / predaj skončil

Dostupnosť: nedostupné
Výška:
43,5-76,5 cm
Šírka:
101 cm
Hĺbka:
207,5 cm
Popis: Jednolôžková posteľ LOZ_90 je široká 101 cm a je vhodná na umiestnenie do detskej izby. Posteľ je k dispozícií v modernom dizajne a je navrhnutá tak, aby zapadla do série Hihot. Farebné prevedenie postele je vo farbe dubového dreva a jej jednoduchý no účelný dizajn dokonale poslúži svojmu účelu. K posteli je možné doobjednať si úložný priestor SZU a taktiež čelo postele v zelenej farbe potiahnuté koženkou.
Poznámka: Posteľ je dodávaná bez roštu a matraca. Tie si môžete vybrať a priobjednať z nášho internetového obchodu. Pre bližšie informácie nás kontaktujte. Radi Vám poradíme pri výbere.
Modelový rad Hihot: Krásny modelový rad Hihot značky Black Red White je viac ako vhodný na zariadenie interiéru detskej izby, vďaka dizajnu a použitému farebnému prevedeniu. V modelovom rade sa nachádzajú komody, regále, poličky, posteľ a taktiež PC stolík, taktiež je tu možnosť doobjednať rôzne doplnky k produktom. Modelový rad je k dispozícií v zelenom farebnom prevedení alebo v červenom prevedení, produkty sú zhotovené z kvalitných materiálov.