Chránič matraca Jednostranný 195x90 cm

Matracový jednostranný chránič je určený k ochrane matraca pred znečistením. Chránič ukladáme priamo na matrac. Upevňujeme ho pomocou gumových pásikov - spoľahlivá fixácia k matracu. Chránič je možné použiť pre všetky výšky a typy matracov.... Celý popis »
18,90 € s DPH
Poťahy:
Poťah Snow
Poťah Snow
Poťah Kristallblau
Poťah Kristallblau
Poťah Kristallblau
27,90 €
Poťah Aloe Vera
Poťah Aloe Vera
Poťah Aloe Vera
27,90 €
Poťah Greenfirst
Poťah Greenfirst
Poťah Greenfirst
39,90 €
Poťah Snow
Poťah Snow
Poťah Snow
18,90 €
Poťah Tencel
Poťah Tencel
Poťah Tencel
38,90 €
Poťah Neon
Poťah Neon
Poťah Neon
39,90 €
Poťah SAFR
Poťah SAFR
Poťah SAFR
27,90 €
ks
Do 3-4 týždňov
Doručenie len za 7 € ale aj Zadarmo
Telefonická objednávka / otázka:

Chránič matraca Jednostranný 195x90 cm

Výška:
- cm
Šírka:
90 cm
Hĺbka:
195 cm
Hmotnosť: 3 kg
Popis: Matracový jednostranný chránič je určený k ochrane matraca pred znečistením. Chránič ukladáme priamo na matrac. Upevňujeme ho pomocou gumových pásikov - spoľahlivá fixácia k matracu. Chránič je možné použiť pre všetky výšky a typy matracov.
Poťah Aloe Vera: Povrchová úprava gélom z listov rastliny Aloe Vera (CO®), ktorá obsahuje viac ako 200 aktívnych zložiek. Aloe Vera má výborné regeneračné vlastnosti: upokojuje pokožku, pôsobí protizápalovo a zlepšuje krvný obeh. Obsahujúceho zmes CO® a polyesteru. Vlastnosti tejto poťahovej látky zaručujú dostatočnú hygienu a sú optimálne pre využitie k výrobe matracov. Materiál je antibakteriálny, je vhodný aj pre lôžka alergikov.
• Poťah je prešitý antialergickým PES rúnom o hmotnosti 200g/m2
• Zloženie látky:   37% CO®, 63% Polyester
• Možnosť prania:   áno, pri teplote do 40°C
• Hrúbka poťahu:   2 cm
Poťah Kristallblau: Látka je vyrobená z elastického jemného materiálu obsahujúceho zmes bavlny a polyesteru. Vlastnosti tejto poťahovej látky zaručujú dostatočnú hygienu a sú optimálne pre využitie k výrobe poťahov matracov. Materiál je antibakteriálny a je vhodný aj pre lôžka alergikov.
• Poťah je prešitý antialegickým PES rúnom o hmotnosti 200g/m2:
• Zloženie látky:   40% Bavlna, 60% Polyester
• Možnosť prania:   áno, pri teplote do 40°C
• Hrúbka poťahu:   2 cm
Poťah Tencel: Luxusná pletená látka, ktorá absorbuje a odvádza vlhkosť, rýchlo odvetráva, čím zaisťuje vysokú hygienu matraca. Obsahuje prírodný produkt Lyocell - viskózové vlákno, ktoré sa získava z celulózy, tzv. drevnej hmoty. Materiál je antibakteriálny a je vhodný aj pre lôžka alergikov. Vybavené úpravou Sanitized - ochrana proti plesniam a baktériám.
• Snímateľná – prateľná na 60 °C
• Prešitá antialergickým PES rúnom 400g
Poťah Greenfirst: Luxusná pletená látka s bioaktívnou úpravou na báze prírodných rastlinných esencií (citrón, levandula, eukalyptus) - 100% prírodná ochrana proti roztočom. Látka je vhodná pre alergikov.
• Snímateľný poťah rozdelený na dve časti
• Možnosť prania:   áno, pri teplote do 60°C
• Zloženie látky:   bavlna, esenciálne oleje s výťažkami
Poťah Neon: • Zloženie - 36% viskózy, 64% PES
• Jemná na dotyk, povrch s optikou viskózy
• Snímateľná - prateľná na 30 °C
• Prešitá antialergickým PES rúnom 400g
Poťah SAFR: Snímateľný poťah bez prešitia je tvorený špeciálnou látkou, ktorá je vhodná pre použitie v zdravotnických a opatrovateľských zariadeniach. Polyesterový úplet zaručuje pružnosť v pozdĺžnom aj priečnom smere, paropriepustnosť, stálosť, vodeodpudivosť, odolnosť proti účinkom moči, krvi a pod. Poťah je antialergický, antibakteriálny, môžete ho ošetrovať bežnými dezinfekčnými prostriedkami. Poťah je umyvateľný s možnosťou prania až do teploty 95°C. Medzi vlastnosti látky patrí dlhá životnosť, vhodná na použitie na pracoviskách s veľkou cirkuláciou klientov.
Poťah: Snow Úpletová látka vyrobená z elastického jemného materiálu obsahujúceho zmes bavlny a polyesteru. Vlastnosti tejto látky zaručujú dostatočnú hygienu lôžka. Materiál je antibakteriálny a je vhodný aj pre lôžka alergikov. Aj keď je v rovnakej cenovej kategórii jej objemová hmotnosť je cca o 20 g/m2 vyššia než u Froté.
• Možnosť prania:   áno, pri teplote do 40°C

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Radosť z nákupu Vám garantujeme:
4 433 ks nábytku skladom
Technické informácie:
Dodacia doba: Do 3-4 týždňov
Doprava: 7 €
Záruka 24 mesiacov
Výška: - cm
Šírka: 90 cm
Hĺbka: 195 cm
Hmotnosť: 3 kg
Kód produktu: 731606
Odporúčame dokúpiť

Máte otázku? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár