02/20 570 670 (8:00 - 20:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Čalúnená manželská posteľ Glorinda 180 cm

Produkt nedostupný / predaj skončil

Dostupnosť: nedostupné
Výška:
99 cm
Šírka:
201 cm
Hĺbka:
207 cm
Popis: Príjemný materiál, pohodlie, maximálny komfort....jediné, čo tejto veľkej manželskej posteli chýba ste vy a váš oddych na nej. Z tejto krásnej postele sa vám ráno ani nebude chcieť vstať do práce. Navyše kombinácia sivej a čiernej farby dodá vašej spálni moderný a prirodzený vzhľad. Luxusná manželská posteľ s úložným priestorom vám zaručí komfortný spánok vďaka kvalitným matracom a roštom. K posteli je dodávaný 7 zónový, 20 cm vysoký zdravotný matrac a lamelový, polohovateľný, výklopný rošt (28 lamiel, 5 polôh hlava, 1 poloha nohy). Posteľ stoji na kovových nohách. Výška ložnej plochy postele je 52 cm. Doporučená nosnosť do 120 kg na jedno lôžko. Prehoz a dva vankúše sú dodávane spolu s posteľou.
Plocha spania: 180 x 200 cm
<img src="images/BRW/Postele/_ikonky/postel_matrac.png" height="40" /> Posteľ je dodávaná s dvomi 7-zónovými zdravotnými matracmi. Výška matraca je 20 cm.
<img src="images/BRW/Postele/_ikonky/rost.png" height="40" /> Posteľ je dodávaná s dvomi polohovateľnými výklopnými lamelovými roštami. Jeden rošt má 28 lamiel. Rošt sa dá polohovať - 5 polôh pre hlavu a jedna poloha pre nohy.
<img src="images/BRW/Postele/_ikonky/vyska_loznej_plochy.png" height="40" /> Výška ložnej plochy postele je 52 cm.
<img src="images/BRW/Postele/_ikonky/nosnost_postele.png" height="40" /> Doporučená nosnosť postele na jedno lôžko je do 120 kg.
<img src="images/BRW/Postele/_ikonky/ulozny_priestor_postele.png" height="40" /> Posteľ disponuje praktickým úložným priestorom.
Úložný priestor: Otváranie spredu s polohovaním hlavy a nôh