02/20 570 670 (8:00 - 20:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Čalúnená manželská posteľ Adorable 160 cm

Produkt nedostupný / predaj skončil

Dostupnosť: nedostupné
Výška:
103 cm
Šírka:
185 cm
Hĺbka:
225 cm
Popis: Manželská posteľ Adorable je elegantná a bude vyhovovať aj náročnejším užívateľom. Dvojlôžková posteľ má voľne vložený sendvičový matrac Nelly, ktorý bol vyrobený bez použitia lepidiel. Matrac je odopínateľný a poťah môžete bez problémov oprať. Dokonca si môžete vybrať, či budete spať na tuhšej alebo mäkšej strane. <br /><br />Matrac je položený na polohovateľnom lamelovom rošte, ktorý je tvorený 28 lamelami. Polohovať môžete výšku hlavy aj nôh. Manželská posteľ má aj veľký úložný priestor ku ktorému je prístup od nôh. V cene postele je zahrnutá aj denná deka a vankúš. <br /><br />Odporúčaná nosnosť postele je 110 kg na lôžko a výška ložnej plochy 53 cm.
<img src="images/BRW/Postele/_ikonky/postel_latka.png" height="40" /> Posteľ je čalúnená látkou.
<img src="images/BRW/Postele/_ikonky/vyska_loznej_plochy.png" height="40" /> Výška ložnej plochy: 53 cm.
<img src="images/BRW/Postele/_ikonky/nosnost_postele.png" height="40" /> Doporučená nosnosť postele na lôžko je do 110 kg.
<img src="images/BRW/Postele/_ikonky/ulozny_priestor_postele.png" height="40" /> Úložný priestor s prístupom od nôh.
<img src="images/BRW/Postele/_ikonky/rost.png" height="40" /> Posteľ má polohovateľný lamelový rošt s možnosťou polohovania hlavy a nôh. Rošt má 28 lamiel.
<img src="images/BRW/Postele/_ikonky/matrac_pena.png" height="40" /> Posteľ má voľne vložený sendvičový matrac Nelly s možnosťou voľby tvrdšej a mäkšej strany.
<img src="images/BRW/Postele/_ikonky/snimatelny_potah.png" height="40" /> Poťah matraca je možné odopnúť.
Úložný priestor: Otváranie spredu s polohovaním hlavy a nôh