02/20 570 670 (8:00 - 20:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Taštičkový matrac Ivory 200x90 cm

7 Anatomických zón. Antibakteriálny, Antiroztočový. Tvrdosť T3/T3. Obojstranný matrac pre rovnú chrbticu s dobrou bodovou pružnosťou, so 7 zónami tvrdosti a prateľným poťahom, vhodný aj pre tých najnáročnejších.... Celý popis »
Poťahy:
Poťah Hygienic
Poťah Hygienic
Poťah Hygienic
Poťah Hygienic
Poťah Hygienic
128 €
Poťah Climatic
Poťah Climatic
Poťah Climatic
115 €
ks
Výroba + dodanie: Do 2-5 týždňov
Doručenie len za 7,90 € ale aj Zadarmo
Telefonická objednávka / otázka:

Taštičkový matrac Ivory 200x90 cm

Obojstranný matrac pre rovnú chrbticu s dobrou bodovou pružnosťou, so 7 zónami tvrdosti a prateľným poťahom, vhodný aj pre tých najnáročnejších.
Výška:
19 cm
Šírka:
90 cm
Dĺžka:
200 cm
Hmotnosť: 16.8 kg
Popis: Pružinový taštičkový matrac so siedmimi zónami tvrdosti. Vyznačuje sa vysokou bodovou elasticitou co poskytuje chrbtici primeranú oporu a tým zabezpečuje kvalitný spánok.
Nosnosť: do 120 kg
Tvrdosť: Stredný
Popis tkaniny: HYGIENIC: Antialergický poťah uvolňujúci negatívne elektrostatické napätie nahromadené na povrchu tela. Tým sa minimalizuje narušenie spánku, pomáha získať plnú silu a vitalitu, a to aj pri kratšom čase spánku. Tkaninu je možné dať dole z matraca a prať pri teplote až 60°C.
Popis tkaniny: CLIMATIC: Poťah letno-zimný, na strane letnej je načechraná bavlna a polyester a na strane zimnej je kvalitná načechraná vlna s polyesterom. Poťah nie je možné prať.
Rozloženie rôzne tvrdých častí matraca do jednotlivých zón zabezpečuje dobrú podporu chrbtice.Matrac s možnosťou prania poťahu, je doporučený aj pre alergikov.Taštičkové pružiny vďaka svojej pružnosti poskytujú lepšiu bodovú nosnosť matrac a tým sa lepšie prispôsobujú tvaru tela. Má 7 rozličných zón tvrdosti.Možnosť obracania matraca aspoň raz za 6 mesiacov je prospešné pre jeho dlhodobú životnosť.Poťah vhodný na pranie aj pri teplote 60°C.Prečítajte si z nášho Blogu: Čo sa stane, ak si kúpite nový matrac? 5 tipov, za ktoré vám vaša chrbtica poďakuje
Majte zdravý spánok: 10 krokov pre čistý matrac

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Radosť z nákupu Vám garantujeme:
20 871 ks nábytku skladom
Technické informácie:
7 Anatomických zón.
Antibakteriálny, Antiroztočový.
Tvrdosť T3/T3.
Dodacia doba: Do 2-5 týždňov
Doprava: 7,90 €
Záruka 24 mesiacov
Výška: 19 cm
Šírka: 90 cm
Hĺbka: 200 cm
Hmotnosť: 16.8 kg
Kód produktu: 902013

Máte otázku k matracu? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár