02/20 570 670 (8:00 - 18:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Záhradný stôl - Deokork - Nashville (Durian)

Produkt nedostupný / predaj skončil

Dostupnosť: nedostupné
Výška:
73,5 cm
Šírka:
150 cm
Hĺbka:
90 cm
Popis: Stôl z kvalitného dreva Durian s príjemným vzhľadom a stabilnou konštrukciou.
Zostava Nashville: Záhradná zostava Nashville je vyrobená z exotického dreva Durian. Masivné prevedenie zaručuje dokonalú stabilitu. Pohodlie pri sedení zaručí vysoké operadlo chrbta a široká, ergonomicky tvarovaná sedacia časť. Jednoduchým, no netradičným dizajnom sa bude skvelo vynímať na Vašej záhrade či terase. V hornej časti opierky sú vkusne vygravírované ornamenty. Vyberte si jednu z ponúkaných zostáv, alebo si vyskladajte vlastnú podľa Vašich potrieb a predstáv.
Typ dreva: Durian je kvalitné drevo pochádzajúce z juhovýchodnej Ázie. Táto drevina našla svoje uplatnenie na výrobu veľa výrobkov pre svoj dekoratívny vzhľad, dobrú trvanlivosť a ľahko sa opracováva. Povrchová úprava je prevedená olejom, ktorý chráni nábytok proti pôsobeniu poveternostných vplyvov a morí povrch na tmavý odtieň. Nábytok je určený pre domáce použitie, nie je vhodný pre verejné priestory a tiež nie je vhodný pre trvalé umiestnenie v exteriéri. Počas sezóny ho pravidelne čistite a ošetrujte vhodnými prostriedkami.
Upozornenie: Drevo je prírodný materiál preto farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii (nakoľko sa jedná o jeho prirodzenú vlastnosť).