02/20 570 670 (8:00 - 20:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Záhradný stôl Nashville (Durian)

100% (5.0) z 1 hodnotení
Do 1-3 týždňov
Doprava len za 7 € ale aj Zadarmo
-5% / 156,90 148,90 € Na splátky od 14,89
100% Priemerné hodnotenie
z 1 hodnotení
5 hviezdičiek
1x
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Záhradný stôl Nashville (Durian)

Výška:
73,5 cm
Šírka:
150 cm
Hĺbka:
90 cm
Hmotnosť: 23 kg
Popis: Stôl z kvalitného dreva Durian s príjemným vzhľadom a stabilnou konštrukciou.
Zostava Nashville: Záhradná zostava Nashville je vyrobená z exotického dreva Durian. Masivné prevedenie zaručuje dokonalú stabilitu. Pohodlie pri sedení zaručí vysoké operadlo chrbta a široká, ergonomicky tvarovaná sedacia časť. Jednoduchým, no netradičným dizajnom sa bude skvelo vynímať na Vašej záhrade či terase. V hornej časti opierky sú vkusne vygravírované ornamenty. Vyberte si jednu z ponúkaných zostáv, alebo si vyskladajte vlastnú podľa Vašich potrieb a predstáv.
Typ dreva: Durian je kvalitné drevo pochádzajúce z juhovýchodnej Ázie. Táto drevina našla svoje uplatnenie na výrobu veľa výrobkov pre svoj dekoratívny vzhľad, dobrú trvanlivosť a ľahko sa opracováva. Povrchová úprava je prevedená olejom, ktorý chráni nábytok proti pôsobeniu poveternostných vplyvov a morí povrch na tmavý odtieň. Nábytok je určený pre domáce použitie, nie je vhodný pre verejné priestory a tiež nie je vhodný pre trvalé umiestnenie v exteriéri. Počas sezóny ho pravidelne čistite a ošetrujte vhodnými prostriedkami.
Upozornenie: Drevo je prírodný materiál preto farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii (nakoľko sa jedná o jeho prirodzenú vlastnosť).
Na stiahnutie (download):
Návod na údržbu (0.19 MB)
Popis produktu a návod na jeho údržbu

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Dodacia doba: Do 1-3 týždňov
Doprava: 7 €
Záruka 24 mesiacov
Hmotnosť: 23 kg
Značka: Deokork

Máte otázku k záhradnému stolu? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár