02/20 570 670 (8:00 - 18:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Záhradný stôl Auckland (Meranti)

Kvalitný záhradný stôl Auckland vyrobený z exotickej dreviny meranti pre vaše komfortné posedenie v záhrade alebo na terase. Stôl má v stredovej časti rozkladací mechanizmus a dá sa nastaviť na dve možné dĺžky.... Celý popis »
Do 1-3 týždňov
Doručenie len za 7 € ale aj Zadarmo
Telefonická objednávka / otázka:

Záhradný stôl Auckland (Meranti)

Výška:
74 cm
Šírka:
180-270 cm
Hĺbka:
110 cm
Hmotnosť: 78 kg
Popis: Kvalitný záhradný stôl Auckland vyrobený z exotickej dreviny meranti pre vaše komfortné posedenie v záhrade alebo na terase. Stôl má v stredovej časti rozkladací mechanizmus a dá sa nastaviť na dve možné dĺžky.
Typ dreva: Drevina Meranti Vás na prvý pohľad upúta svojou atraktívnou červenohnedou farbou a unikátnou kresbou dreva. Vyznačuje sa veľkou tvrdosťou a dlhou životnosťou. Pre výrobu záhradného nábytku sa používa kvalitný Dark Red Meranti o hustote cca 650 kg/m3. Nábytok z Dark Red Meranti sa nemusíte báť nechať vo vonkajšom prostredí, pretože je odolný proti poveternostným podmienkam. A pokiaľ o neho budete aj náležite starať, vydrží Vám veľa rokov. Dark Red Meranti pochádza z juhovýchodnej Ázie a je značením pre viac druhov drevín z rodu Shorea. Počas sezóny ho pravidelne čistite a ošetrujte vhodnými prostriedkami.

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Radosť z nákupu Vám garantujeme:
4 751 ks nábytku skladom
Technické informácie:
Dodacia doba: Do 1-3 týždňov
Doprava: 7 €
Záruka 24 mesiacov
Výška: 74 cm
Šírka: 180-270 cm
Hĺbka: 110 cm
Hmotnosť: 78 kg
Kód produktu: 756614

Máte otázku k záhradnému stolu? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár