Záhradný slnečník - Doppler - Sunline III 150 - 405539 (so stojanom) *výpredaj

Produkt nedostupný / predaj skončil

Dostupnosť: nedostupné
Výška:
cm
Šírka:
150 cm
Hĺbka:
150 cm
Popis: Slnečník vhodný na umiestnenie na balkón, terasu či záhradu Vám poskytne príjemný tieň počas slnečných dní. Vyrobený je v Európe, čo zaručuje vysokú kvalitu materiálov aj spracovania.
Upozornenie: Obrázok je ilustračný, produkt vo výpredaji je vo farebnom prevedení Greige 846.
Slnečníková rada Sunline III: Široká škála atraktivných farieb a veľkostí s vysokou kvalitou charakterizujú slnečníkovú radu Sunline Waterproof II.<br /><br /> Produkt je odolný proti poveternostným vplyvom s kvalitným polyesterovým poťahom (140 g/m2). Poťah je vodeodpudivý s volánom. Dvanásť farebných prevedení je chránených stupňom stálofarebnosti č. 6.<br /><br />Oceľová konštrukcia antracitovej farby má epoxidovú povrchovú úpravu. Na nej sa nachádza jednoduchý kĺb pre naklonenie slnečníka. Priemer stredovej tyče je 22/25 mm. Otváracia objímka, špica slnečníku a uťahovací šrób sú v pevnom subtilnom prevedení.<br /><br />Doporučené zaťaženie je 25 kg.
<b>Výpredaj:</b> <b>Ponuka platí do vyčerpania zásob. Ak máte o tovar, poprípade viac kusov tovaru záujem, dostupnosť si prosím overte telefonicky, mailom alebo chatom u našich operátorov, kedže skladom môže byť len jeden kus.</b>