Záhradný nábytok - Deokork - Zaragoza 1+6 (Eukalyptus)

Do 1-3 týždňov
Dopravu máte Zadarmo! je super
-5% / 867,90 826,90 € Na splátky od 82,69

Záhradný nábytok - Deokork - Zaragoza 1+6 (Eukalyptus)

Výška:
- cm
Šírka:
- cm
Hĺbka:
- cm
Hmotnosť: 116 kg
Popis: Záhradná zostava Zaragoza bude krásným doplnkom Vašej záhrady alebo terasy. Je vyrobená z kvalitného exotického dreva Eukalyptus, ktoré svojím farebným prevedením navodí príjemný prírodný charakter priestoru. Konštrukcia stoličiek a stola je masívna a stabilná. Stoličky sú dodávané so sedákmi, ktorých obal je snímateľný pre ľahšiu údržbu.
Rozmery (v.š.h.): • stôl: 74 x 180 x 102 cm
• stolička (6 ks.): 103 x 62 x 67 cm
Typ dreva: Eukalyptus je tropické, tvrdé a veľmi odolné drevo, ktoré má ako nové medovohnedú farbu. Toto veľmi trvanlivé drevo, pôvodom z Austrálie, zaručuje dlhovekosť a je odolné aj proti kyslým dažďom v mestách. V prípade, že sa o neho nebudete starať, mení postupom času, účinkom poveternostných vplyvov farbu na striebornošedú patinu, ktorá je jedinečným výsledkom pôsobenia slnka, dažďa, mrazu a vetra. Napriek tomu je eukalyptové drevo proti týmto poveternostným vplyvom úplne odolné a uvedená zmena farby nijak neovplyvňuje jeho vlastnosti.
Upozornenie: Drevo je prírodný materiál preto farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii (nakoľko sa jedná o jeho prirodzenú vlastnosť).

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Prečo nakupovať u nás:
5 461 ks nábytku skladom
Dodacia doba: Do 1-3 týždňov
Doprava: Zadarmo
Záruka 24 mesiacov
Hmotnosť: 116 kg
Výrobca/dodávateľ: Deokork

Máte otázku k záhradnému sedeniu? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár
23.06.2016   Návštevník
Je možné tento set umiestniť aj vonku, kde nie je prístrešok?
Odpoveď od NovýNábytok.sk
Áno, je to možné v prípade, že set ošetríte teakovým olejom.