02/20 570 670 (8:00 - 20:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Záhradný nábytok Sydney 1+6 (Meranti)

Doprava zadarmo
Drevená záhradná zostava vyrobená z exotickej dreviny meranti a vhodná aj na terasy. Zostava obsahuje šesť polohovateľnéých kresiel a obdĺžnikový stôl. Stôl má šikovný rozkladací mechanizmus umiestnený v strede a dá sa rozložiť na dve možné dĺžky. U... Celý popis »
Ježiško sa posnaží, ale je možné, že to už nestihne. Pri tomto tovare Vám už nevieme na 100% garantovať dodanie do Vianoc.
Do 1-3 týždňov
Doručenie máte Zadarmo! je super
Telefonická objednávka / otázka:

Záhradný nábytok Sydney 1+6 (Meranti)

Výška:
- cm
Šírka:
- cm
Hĺbka:
- cm
Hmotnosť: 109 kg
Popis: Drevená záhradná zostava vyrobená z exotickej dreviny meranti a vhodná aj na terasy. Zostava obsahuje šesť polohovateľnéých kresiel a obdĺžnikový stôl. Stôl má šikovný rozkladací mechanizmus umiestnený v strede a dá sa rozložiť na dve možné dĺžky. Uprostred stola sa nachádza aj otvor na slnečník v priemere 5 cm. Kreslá sú ergonomicky tvarované, skladacie a majú päť polôh, čím vám zabezpečia maximálne pohodlie.
Rozmery (v.š.h.): stôl: 74 x 160-207 x 90 cm
kreslo: 106 x 62 x 71 cm
Typ dreva: Drevina Meranti Vás na prvý pohľad upúta svojou atraktívnou červenohnedou farbou a unikátnou kresbou dreva. Vyznačuje sa veľkou tvrdosťou a dlhou životnosťou. Pre výrobu záhradného nábytku sa používa kvalitný Dark Red Meranti o hustote cca 650 kg/m3. Nábytok z Dark Red Meranti sa nemusíte báť nechať vo vonkajšom prostredí, pretože je odolný proti poveternostným podmienkam. A pokiaľ o neho budete aj náležite starať, vydrží Vám veľa rokov. Dark Red Meranti pochádza z juhovýchodnej Ázie a je značením pre viac druhov drevín z rodu Shorea. Počas sezóny ho pravidelne čistite a ošetrujte vhodnými prostriedkami.

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Radosť z nákupu Vám garantujeme:
19 629 ks nábytku skladom
Technické informácie:
Dodacia doba: Do 1-3 týždňov
Doprava: Zadarmo
Záruka 24 mesiacov
Výška: - cm
Šírka: - cm
Hĺbka: - cm
Hmotnosť: 109 kg
Kód produktu: 756616

Máte otázku k záhradnému sedeniu? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár