02/20 570 670 (8:00 - 20:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Záhradné lehátko - Deokork - Annecy (Meranti)

Do 1-3 týždňov
Doprava len za 7 € ale aj Zadarmo
111,90 €

Záhradné lehátko - Deokork - Annecy (Meranti)

Výška:
31-80 cm
Šírka:
61 cm
Hĺbka:
195 cm
Hmotnosť: 23 kg
Popis: Záhradné lehátko Annecy Vám spríjemní chvíle odpočinku na záhrade, či pri bazéne. Je vyrobené z exotického dreva Meranti, ktoré má príjemnú farbu. Tá sa hodí ako do prírodného prostredia Vašej záhrady, tak k modernému zariadeniu pri bazéne. Výška sklonu operadla je nastaviteľná. Pre lepšiu manipuláciu v priestore sa na jednom konci nachádzajú kolieska. Aby ste mali osviežujúci drink vždy poruke, na pravej strane je umiestnená výsuvná odkladacia plocha. Matrac nie je v cene lehátka, no môžete si ho vybrať a priobjednať z ponuky nášho internetového obchodu. Lehátko je ľahko kombinovateľné s ostatným nábytkom, ktorý je vyrobený z Meranti.
Typ dreva: Drevina Meranti Vás na prvý pohľad upúta svojou atraktívnou červenohnedou farbou a unikátnou kresbou dreva. Vyznačuje sa veľkou tvrdosťou a dlhou životnosťou. Pre výrobu záhradného nábytku sa používa kvalitný Dark Red Meranti o hustote cca 650 kg/m3. Nábytok z Dark Red Meranti sa nemusíte báť nechať vo vonkajšom prostredí, pretože je odolný proti poveternostným podmienkam. A pokiaľ o neho budete aj náležite starať, vydrží Vám veľa rokov. Dark Red Meranti pochádza z juhovýchodnej Ázie a je značením pre viac druhov drevín z rodu Shorea. Počas sezóny ho pravidelne čistite a ošetrujte vhodnými prostriedkami.
Upozornenie: Drevo je prírodný materiál preto farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii (nakoľko sa jedná o jeho prirodzenú vlastnosť).
Na stiahnutie (download):
Návod na údržbu (0.19 MB)
Popis produktu a návod na jeho údržbu

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Ján, Mikušovce 09.06.2016
vzhlad lehádka aj jeho pohodlie vyhovujú,snáď poloha na ležanie na chrbte by mohla mať pri zdvihnutí časti pod hlavou aj menší stupen,cena je lepšia ako v kamenných obchodoch,takže sme spokojní
Dodacia doba: Do 1-3 týždňov
Doprava: 7 €
Záruka 24 mesiacov
Hmotnosť: 23 kg
Značka: Deokork
K tomuto lehátku sa zíde

Máte otázku k záhradnému lehátku? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár