02/20 570 670 (8:00 - 18:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Záhradné lehátko - Deokork - Annecy (Meranti)

Produkt nedostupný / predaj skončil

Dostupnosť: nedostupné
Výška:
31-80 cm
Šírka:
61 cm
Hĺbka:
195 cm
Popis: Záhradné lehátko Annecy Vám spríjemní chvíle odpočinku na záhrade, či pri bazéne. Je vyrobené z exotického dreva Meranti, ktoré má príjemnú farbu. Tá sa hodí ako do prírodného prostredia Vašej záhrady, tak k modernému zariadeniu pri bazéne. Výška sklonu operadla je nastaviteľná. Pre lepšiu manipuláciu v priestore sa na jednom konci nachádzajú kolieska. Aby ste mali osviežujúci drink vždy poruke, na pravej strane je umiestnená výsuvná odkladacia plocha. Matrac nie je v cene lehátka, no môžete si ho vybrať a priobjednať z ponuky nášho internetového obchodu. Lehátko je ľahko kombinovateľné s ostatným nábytkom, ktorý je vyrobený z Meranti.
Typ dreva: Drevina Meranti Vás na prvý pohľad upúta svojou atraktívnou červenohnedou farbou a unikátnou kresbou dreva. Vyznačuje sa veľkou tvrdosťou a dlhou životnosťou. Pre výrobu záhradného nábytku sa používa kvalitný Dark Red Meranti o hustote cca 650 kg/m3. Nábytok z Dark Red Meranti sa nemusíte báť nechať vo vonkajšom prostredí, pretože je odolný proti poveternostným podmienkam. A pokiaľ o neho budete aj náležite starať, vydrží Vám veľa rokov. Dark Red Meranti pochádza z juhovýchodnej Ázie a je značením pre viac druhov drevín z rodu Shorea. Počas sezóny ho pravidelne čistite a ošetrujte vhodnými prostriedkami.
Upozornenie: Drevo je prírodný materiál preto farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii (nakoľko sa jedná o jeho prirodzenú vlastnosť).