02/20 570 670 (8:00 - 18:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Záhradná zostava Lyon 1+6 (Meranti)

Záhradná zostava - Deokork - Lyon 1+6 (Meranti)
Doprava zadarmo
Prevedenie na obrázku: Meranti
Pre 4 až 6 osôb. Vysunutím nástavcov zo strán stola si môžete vybrať jednu z troch dĺžok. Jeho hlavnou výhodou je že nemusíte nič zberať zo stola. Otvor na slnečník má 5 cm priemer. Stôl obsahuje poistku proti samovoľnému rozloženiu. Kreslá majú postranné kovanie čo... Celý popis »
789,90 € Ušetríte 71,00 € (9%) 718,90 € s DPH Na splátky od 71,89
ks
Do 1-3 týždňov
Doručenie máte Zadarmo! je super
Telefonická objednávka / otázka:

Záhradná zostava Lyon 1+6 (Meranti)

Prevedenie na obrázku: Meranti
Výška:
- cm
Šírka:
- cm
Hĺbka:
- cm
Hmotnosť: 53 kg
Popis: Vysunutím nástavcov zo strán stola si môžete vybrať jednu z troch dĺžok. Jeho hlavnou výhodou je že nemusíte nič zberať zo stola. Otvor na slnečník má 5 cm priemer. Stôl obsahuje poistku proti samovoľnému rozloženiu. Kreslá majú postranné kovanie čo zabraňuje poškodeniu. Zostava je vyrobená z kvalitnej exotickej dreviny Meranti.
Typ dreva: Drevina Meranti Vás na prvý pohľad upúta svojou atraktívnou červenohnedou farbou a unikátnou kresbou dreva. Vyznačuje sa veľkou tvrdosťou a dlhou životnosťou. Pre výrobu záhradného nábytku sa používa kvalitný Dark Red Meranti o hustote cca 650 kg/m3. Nábytok z Dark Red Meranti sa nemusíte báť nechať vo vonkajšom prostredí, pretože je odolný proti poveternostným podmienkam. A pokiaľ o neho budete aj náležite starať, vydrží Vám veľa rokov. Dark Red Meranti pochádza z juhovýchodnej Ázie a je značením pre viac druhov drevín z rodu Shorea. Počas sezóny ho pravidelne čistite a ošetrujte vhodnými prostriedkami.
Upozornenie: Drevo je prírodný materiál preto farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii (nakoľko sa jedná o jeho prirodzenú vlastnosť).

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Radosť z nákupu Vám garantujeme:
4 109 ks nábytku skladom
Technické informácie:
Pre 4 až 6 osôb.
Dodacia doba: Do 1-3 týždňov
Doprava: Zadarmo
Záruka 24 mesiacov
Výška: - cm
Šírka: - cm
Hĺbka: - cm
Hmotnosť: 53 kg
Kód produktu: 756812

Máte otázku k záhradnému sedeniu? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár