Záhradná studňa MO153

Pekný doplnok do Vašej záhrady spĺňa nielen okrasnú funkciu, ale je aj prakticky využiteľný ako kryt Vašej studne. Konštrukcia je navrhnutá tak, aby zabránila nečistotám znehodnotiť vodu v studni. Možnosť upevnenia vedierka na lano alebo reťaz. Vďak... Celý popis »
Výroba + dodanie: Do 1-4 týždňov
Doručenie len za 7 € ale aj Zadarmo
Telefonická objednávka / otázka:

Záhradná studňa MO153

Výška:
115 cm
Šírka:
70 cm
Hĺbka:
70 cm
Hmotnosť: 40 kg
Popis: Pekný doplnok do Vašej záhrady spĺňa nielen okrasnú funkciu, ale je aj prakticky využiteľný ako kryt Vašej studne. Konštrukcia je navrhnutá tak, aby zabránila nečistotám znehodnotiť vodu v studni. Možnosť upevnenia vedierka na lano alebo reťaz. Vďaka veľkej kľuke bude pre Vás naberanie vody jednoduché a aj zábavou. Je vyrobená z kvalitného masívu, ktorý vyniká vysokou stabilnosťou a životnosťou.
Materiál: Drevo z borovicového masívu vyniká vysokou stabilnosťou a životnosťou. Je to prvotriedny materiál na výrobu nábytku. Nábytok od firmy Drewmax ocenia tí, ktorí majú radi tradičné a prírodné materiály. Má veľmi výraznú kresbu dreva, ktorá sa mení od svetlého až po jemne načervenaný odtieň. Vyznačuje sa dôkladným spracovaním. Povrchová úprava je robená ekologickým lakom.
Upozornenie: Drevo je prírodný materiál preto farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii (nakoľko sa jedná o jeho prirodzenú vlastnosť).

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Radosť z nákupu Vám garantujeme:
4 357 ks nábytku skladom
Technické informácie:
Dodacia doba: Do 1-4 týždňov
Doprava: 7 €
Záruka 24 mesiacov
Výška: 115 cm
Šírka: 70 cm
Hĺbka: 70 cm
Hmotnosť: 40 kg
Kód produktu: 753049

Máte otázku? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár
04.06.2015   Robert Mihok
Aky je vnutorny /kruhovy/ priemer studne Drewmax - MO153 + aka je povrchova uprava /farba laku resp. moridla/ prip. je mozne dodat bez povrchovej upravy /namorim to sam/.
NovýNábytok.sk
Vnutorny priemer studne je cca 42 cm a farba dreva je smrek.

Je mozne objednat studnu aj bez povrchovej upravy. Je vsak potrebne to pri objednavani napisat do poznamky. Cena sa nemeni.