Záhradná studňa - Drewmax - MO150 (100 cm)

Záhradná studňa - Drewmax - MO150 (100 cm)
Výroba + dodanie: Do 2-5 týždňov
Doprava len za 7 €ale aj Zadarmo

Záhradná studňa - Drewmax - MO150 (100 cm)

Výška:
250 cm
Šírka:
100 cm
Hĺbka:
100 cm
Hmotnosť:160 kg
Popis:Pekný doplnok do Vašej záhrady spĺňa nielen okrasnú funkciu, ale je aj prakticky využiteľný ako kryt Vašej studne. Konštrukcia je navrhnutá tak, aby zabránila nečistotám znehodnotiť vodu v studni. Vďaka vedierku a kolesu bude pre Vás naberanie vody jednoduché a aj zábavou. Je vyrobená z kvalitného masívu, ktorý vyniká vysokou stabilnosťou a životnosťou.
Materiál:Drevo z borovicového masívu vyniká vysokou stabilnosťou a životnosťou. Je to prvotriedny materiál na výrobu nábytku. Nábytok od firmy Drewmax ocenia tí, ktorí majú radi tradičné a prírodné materiály. Má veľmi výraznú kresbu dreva, ktorá sa mení od svetlého až po jemne načervenaný odtieň. Vyznačuje sa dôkladným spracovaním. Povrchová úprava je robená ekologickým lakom.
Upozornenie:Drevo je prírodný materiál preto farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii (nakoľko sa jedná o jeho prirodzenú vlastnosť).

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Prečo nakupovať u nás:
7 017 ks nábytku skladom
Dodacia doba: Do 2-5 týždňov
Doprava: 7 €
Záruka 24 mesiacov
Hmotnosť: 160 kg
Výrobca/dodávateľ: Drewmax

Máte otázku? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár
23.02.2015  Michal
Chcem sa spýtať, dá sa kúpiť záhradná studňa bez spodného oblozenia?
Odpoveď od NovýNábytok.sk
Takato objednavka zial nie je mozna.