Záhradná stolička - Deokork - Leeds (Akácia)

Produkt nedostupný / predaj skončil

Dostupnosť: nedostupné
Výška:
90 cm
Šírka:
54,5 cm
Hĺbka:
58 cm
Popis: Stolička z kvalitného dreva Akácia s príjemným vzhľadom a stabilnou konštrukciou.
Zostava Leeds: Zostava záhradného nábytku Leeds zaujme na prvý pohľad svojim dizajnom. Doska stola a stoličky, nie sú vyrobené z jedného plátu, ale z úzkych, navzájom pospájaným doštičiek, čo dodáva nábytku nádych luxusu. Je vyrobený z kvalitného a odolného dreva Akácia, ktoré mu dodáva prírodný a teplý vzhľad. Vďaka tejto farbe dokonale zapadne na záhradu, terasu či priestrannejší balkón. Stoličky sú pevné a stabilné a o pohodlie pri sedení sa postarajú podrúčky a pohodlné operadlo. Vychutnajte si rannú kávu alebo posedenie s priateľmi práve pri tejto záhradnej zostave.
Typ dreva: Akácia je trvanlivé tvrdé drevo z rýchlo rastúcich stromov, pôvodom z tropických lesov Východnej Ázie a Južnej Ameriky. Je vhodné na výrobu záhradného nábytku. Jemná plamenná textúra a olivovohnedé až šedohnedé odtiene s tmavšími pruhmi, dávajú nábytku z tejto dreviny krásny teplý vzhľad. Vyznačuje sa odolnosťou proti stárnutiu a biologickej degradácie.
Upozornenie: Drevo je prírodný materiál preto farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii (nakoľko sa jedná o jeho prirodzenú vlastnosť).