Záhradná hojdačka Zita

Doprava zadarmo
Moderná záhradná hojdačka zavesená na konštrukcii bude dokonalým doplnkom do záhrady alebo na terasu. Masívna konštrukcia je vyrobená z lepených vrstiev borovicového dreva. K stojanu je pripevnená pružinou, ktorá zabezpečuje bezpečnosť a otáčanie ok... Celý popis »
595,90 € Ušetríte 34,00 € (6%) 561,90 € s DPH Na splátky od 56,19
Matrac:
Natural
Natural
Natural
Natural
Natural
Terakotta
Terakotta
Terakotta
ks
Ježiško sa posnaží, ale je možné, že to už nestihne. Pri tomto tovare Vám už nevieme na 100% garantovať dodanie do Vianoc.
Do 1-3 týždňov
Doručenie máte Zadarmo! je super
Telefonická objednávka / otázka:

Záhradná hojdačka Zita

Výška:
195 cm
Šírka:
120 cm
Hĺbka:
75 cm
Hmotnosť: 35 kg
Popis: Moderná záhradná hojdačka zavesená na konštrukcii bude dokonalým doplnkom do záhrady alebo na terasu. Masívna konštrukcia je vyrobená z lepených vrstiev borovicového dreva. K stojanu je pripevnená pružinou, ktorá zabezpečuje bezpečnosť a otáčanie okolo vlastnej osi. Perfektne sa hodí na odpočinok jednej osoby, no ak budete chcieť prežiť romantickú chvíľku, zmestíte sa tam aj dvaja. Súčasťou balenia je aj matrac zo 100% bavlny vo farbe natural. Hojdačka sa dodáva v rozloženom stave, vrátane všetkých častí na zloženie a potrebných kľúčov.
Nosnosť: 120 Kg

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Radosť z nákupu Vám garantujeme:
19 677 ks nábytku skladom
Technické informácie:
Dodacia doba: Do 1-3 týždňov
Doprava: Zadarmo
Záruka 24 mesiacov
Výška: 195 cm
Šírka: 120 cm
Hĺbka: 75 cm
Hmotnosť: 35 kg
Kód produktu: 756299

Máte otázku k záhradnej hojdačke? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár