Vitrína na stenu - ML Nábytok - Oliwier 22/S sonoma svetlá

Prevedenie na obrázku: Sonoma svetlá + Sonoma tmavá
Do 2-5 týždňov
Doprava len za 7 € ale aj Zadarmo

Vitrína na stenu - ML Nábytok - Oliwier 22/S sonoma svetlá

Prevedenie na obrázku: Sonoma svetlá + Sonoma tmavá
Výška:
44 cm
Šírka:
138 cm
Hĺbka:
33 cm
Hmotnosť: 28 kg
Popis: Vitrína na stenu s dvomi presklenými dvierkami a sklenenou poličkou, ku ktorej si môžete prikúpiť efektné LED osvetlenie.
Systém Oliwier: Nábytok Oliwier bol pripravený s pomyslením na tých, ktorí si cenia eleganciu a prirodzenosť. Spojením klasických vzorov s modernými prvkami bola vytvorená kolekcia systémového nábytku v jednoduchej a elegantnej forme. Je vyrobený z laminovaných dosiek najvyššej kvality s viditeľnou štruktúrou dreva, ktorá podtrhuje krásu sonomy svetlej a sonomy tmavej. Aplikované vzory sa budú ideálne prezentovať v moderných aj klasických interiéroch. Použitie MDF prvkov s metalizáciou ponúka eleganciu a pôvab. Rôznorodosť tohto systému nám dovoluje si ľubovoľne usporiadať interiér obývacej izby, jedálne aj spálne. Nábytok je vyrobený z laminovanej dosky vysokej kvality. Je odolný proti poškriabaniu, vlhkosti a vysokej teplote. Obsahuje estetickú úpravu ABS na hranách, ktorá je odolná proti nárazu, vlhkosti, nedeformuje sa a neodlepí. Vitríny obsahujú certifikované tvrdené bezpečnostné sklo.
Na stiahnutie (download):
Montážny návod (0.25 MB)
Kompletný návod ako si zmontovať Váš nový nábytok

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Dodacia doba: Do 2-5 týždňov
Doprava: 7 €
Záruka 24 mesiacov
Hmotnosť: 28 kg
Značka: ML Nábytok

Máte otázku k vitríne? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár