02/20 570 670 (8:00 - 20:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Vitrína Fjord 10

Prevedenie na obrázku: Dub Sanremo + Biela Linea
Do 2-5 týždňov
Doprava len za 7 € ale aj Zadarmo
65,00 €

Vitrína Fjord 10

Prevedenie na obrázku: Dub Sanremo + Biela Linea
Výška:
112 cm
Šírka:
50 cm
Hĺbka:
29 cm
Hmotnosť: 19 kg
Popis: Vitrína na stenu so zásuvkou v spodnej časti. K vitríne je možné si priobjednať LED osvetlenie. Dvere vitríny si môžete namontovať ako pre ľavostranné otváranie, tak aj pre pravostranné.
Systém Fjord: Systém Fjord je výsledkom inšpirácie a snahy vykúzliť „trochu Škandinávie” v interiéri. Všadeprítomná biela farba a motív dreva sa objavia vo forme nábytku, ktorý poteší svojou prirodzenosťou a funkčnosťou. Čelá sú vyrobené zo snehovo bielej laminovanej textúry „LINEA”, zatiaľ čo korpusy sú z drevotrieskovej dosky vo farbe dub San Remo, ktorý napodobňuje prirodzenú kresbu dreva. Súčasťou je tiež dekoratívny prvok profilovaných líšt vyrobených z MDF vo farbe korpusu. Certifikované tvrdené sklo zvyšuje bezpečnosť pri každodennom používaní. Dosky z lamina najvyššej kvality sú odolné voči poškriabaniu, vlhkosti a vysokým teplotám.
Na stiahnutie (download):
Montážny návod (1.75 MB)
Kompletný návod ako si zmontovať Váš nový nábytok

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Dodacia doba: Do 2-5 týždňov
Doprava: 7 €
Záruka 24 mesiacov
Hmotnosť: 19 kg
Značka: ML Nábytok

Máte otázku k vitríne? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár