02/20 570 670 (8:00 - 20:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Vitrína Fjord 03

Prevedenie na obrázku: Dub Sanremo + Biela Linea
Dvojdverová vitrína, ktorá je v hornej časti presklená. Dvere vitríny si môžete namontovať ako pre ľavostranné otváranie, tak aj pre pravostranné. Možnosť dokúpenia efektného LED osvetlenia.... Celý popis »
Do 2-5 týždňov
Doručenie len za 7 € ale aj Zadarmo
Telefonická objednávka / otázka:

Vitrína Fjord 03

Prevedenie na obrázku: Dub Sanremo + Biela Linea
Výška:
206 cm
Šírka:
50 cm
Hĺbka:
41 cm
Hmotnosť: 35 kg
Popis: Dvojdverová vitrína, ktorá je v hornej časti presklená. Dvere vitríny si môžete namontovať ako pre ľavostranné otváranie, tak aj pre pravostranné. Možnosť dokúpenia efektného LED osvetlenia.
Systém Fjord: Systém Fjord je výsledkom inšpirácie a snahy vykúzliť „trochu Škandinávie” v interiéri. Všadeprítomná biela farba a motív dreva sa objavia vo forme nábytku, ktorý poteší svojou prirodzenosťou a funkčnosťou. Čelá sú vyrobené zo snehovo bielej laminovanej textúry „LINEA”, zatiaľ čo korpusy sú z drevotrieskovej dosky vo farbe dub San Remo, ktorý napodobňuje prirodzenú kresbu dreva. Súčasťou je tiež dekoratívny prvok profilovaných líšt vyrobených z MDF vo farbe korpusu. Certifikované tvrdené sklo zvyšuje bezpečnosť pri každodennom používaní. Dosky z lamina najvyššej kvality sú odolné voči poškriabaniu, vlhkosti a vysokým teplotám.
Na stiahnutie (download):
Montážny návod (1.36 MB)
Kompletný návod ako si zmontovať Váš nový nábytok

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Radosť z nákupu Vám garantujeme:
4 786 ks nábytku skladom
Technické informácie:
Dodacia doba: Do 2-5 týždňov
Doprava: 7 €
Záruka 24 mesiacov
Výška: 206 cm
Šírka: 50 cm
Hĺbka: 41 cm
Hmotnosť: 35 kg
Kód produktu: 740586
Značka: ML Nábytok

Máte otázku k vitríne? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár