02/20 570 670 (8:00 - 20:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Vitrína - Famm - Royal K1S

Prevedenie na obrázku: White Washed Wood + Divoký Dub
Výroba + dodanie: Do 5-9 týždňov
Doprava len za 7 € ale aj Zadarmo

Vitrína - Famm - Royal K1S

Prevedenie na obrázku: White Washed Wood + Divoký Dub
Výška:
98 cm
Šírka:
127 cm
Hĺbka:
46 cm
Hmotnosť: 52 kg
Popis: Nízka vitrína s jednými presklenými dvierkami v strede dole, dvomi poličkami dvierkami po stranách a 3 zásuvkami (príborník) umiestnenými pod hornou masívnou doskou
Sektorový nábytok Royal: Sektor Royal je vyrobený z svetlého odtieňa bieleného dreva (white washed wood) v kombinácií s divokým dubom použitým na všetkých horných doskách, kde nájdete najvýraznejšie zdobenie viacerými prekladmi. Neskrývaný Anglický štýl tohto nábytku naplno vynikne vo Vašej obývačke a jedálni, kde naplno využijete vyše tri druhy vitrín a rôzne typy komôd alebo príborníkov. Ak máte tmavú obývaciu miestnosť, chcete ju zariadiť v klasickom štýle a zároveň zvažujete ako miestnosť presvetliť, určite pouvažujte nad odtieňom bielené drevo (white washed wood) so sektory Royal, ktorý je na to ideálny. Všetky dvierka a zásuvky sú vybavené tenkými ozdobnými kovovými rúčkami rovnakej veľkosti v hnedom odtieni.

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Dodacia doba: Do 5-9 týždňov
Doprava: 7 €
Záruka 24 mesiacov
Hmotnosť: 52 kg
Značka: Famm
K tejto vitríne sa zíde
Vitrína Royal W2D
246,90 €

Máte otázku k vitríne? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár