02/20 570 670 (8:00 - 20:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Skrinka - ML Nábytok - Castel 5

Prevedenie na obrázku: Sonoma svetlá + Sonoma truflová
Do 2-5 týždňov
Doprava len za 7 € ale aj Zadarmo

Skrinka - ML Nábytok - Castel 5

Prevedenie na obrázku: Sonoma svetlá + Sonoma truflová
Výška:
133 cm
Šírka:
92 cm
Hĺbka:
43 cm
Hmotnosť: 49 kg
Popis: Komoda s tromi políčkami vo farbe sonoma svetlá + MDF sonoma hľuzovka prináša sviežosť do každého interiéru, takže je určená pre osoby ktoré ocenia eleganciu, prirodzenosť a jednoduchosť.Dosky sú z lamina najvyššej kvality. Odolné voči poškriabaniu, vlhkosti a vysokým teplotám. Dodáva sa v demonte.
Sektorový nábytok Castel: kolekcia vyrobená z laminovaných dosiek vo veľmi módnej farbe svetlého Dubu sonoma, ktorá bola spojená s ryhovanou MDF vložkou vo farbe Dub sonoma hľuzovka. Široké, zakrivené MDF rámčeky okolo tela zdôrazňujú to, čo je pre tento projekt najdôležitejšie - spoľahlivosť pri súčasnej jemnosti, ktorá sa osvedčí v každom interiéri domácnosti. Eleganciu pridáva nábytku trojbodové LED osvetlenie a úchyty v farbe šampanskej, predstavujúce ideálne dokončenie tejto rázu plnej kolekcie.
Na stiahnutie (download):
Montážny návod (2.59 MB)
Kompletný návod ako si zmontovať Váš nový nábytok

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Dodacia doba: Do 2-5 týždňov
Doprava: 7 €
Záruka 24 mesiacov
Hmotnosť: 49 kg
Značka: ML Nábytok

Máte otázku ku skrinke? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár