02/20 570 670 (9:00 - 18:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Šatníková skriňa - Tempo Kondela - Mediolan 5D *výpredaj

Šatníková skriňa - Tempo Kondela - Mediolan 5D *výpredaj
Produkt nedostupný / predaj skončil

Dostupnosť: nedostupné
Výška:
210 cm
Šírka:
231 cm
Hĺbka:
57 cm
Popis:Dominantná šatníková skrina so zrkadlom v strednej časti. Skriňa má 5 dvierok a bude rozmaznávať svojím luxusným výzorom a spracovaním. Predné dvoje dvierok po stranách sú v bielom odtieni. Vyrobená je z DTD laminovanej, farebné prevedenie je dub sonoma trufel + biela farba. Vo vnútri nájdete 2 sekcie s vešiakovou tyčou po oboch stranách, ktoré sa nachádzajú za bielymi dvierkami. Nad vešiakovou tyčou sa nachádza rozmerná polička. V strede sa za zrkadlom nachádza 5 hlbokých poličiek. Doprajte si túto dostupnú krásu.
Sektorový nábytok MediolanSpálňová zostava Mediolan sa sklada z nočného stolíka, manželskej postele, šatníkovej skrine a komody a bude rozmaznávať svojím luxusným výzorom a spracovaním. Vyrobený je z DTD laminovanej, farebné prevedenie je dub sonoma trufel + biela farba.
Výpredaj:Ponuka platí do vyčerpania zásob. Ak máte o tovar, poprípade viac kusov tovaru záujem, dostupnosť si prosím overte telefonicky, mailom alebo chatom u našich operátorov, kedže skladom môže byť len jeden kus.