Šatníková skriňa - Famm - Paris 75354

Doprava zadarmo
Šatníková skriňa - Famm - Paris 75354
Prevedenie na obrázku: Biely Lak
Výroba + dodanie: Do 4-6 týždňov
Dopravu máte Zadarmo! je super

Šatníková skriňa - Famm - Paris 75354

Prevedenie na obrázku: Biely Lak
Výška:
200,6 cm
Šírka:
181,4 cm
Hĺbka:
60,5 cm
Hmotnosť: 148 kg
Popis: Šatníková skriňa s vešiakovou tyčou nachádzajúcou sa v strede za dvomi strednými dverami. Tyč je umiestnená pod hornou poličkou. Po stranách vnútra skrine sú umiestnené poličky.
Sektor Paris: Bielym lakom striekaný, vo výsledku matný sektorový nábytok vyznávajúci elegantnú klasiku škandinávskeho dizajnu s materiálovými prvkami z lamina MDF a dánskeho továrenského pôvodu. Jednotlivé diely sú vyrobené s maximálnym dôrazom na technické spracovanie, remeselnú kvalitu , kvalitu kontroly a materiálovú odolnosť, aby nábytok roky slúžil a dobre vyzeral aj pri výraznom používaní s minimom viditeľného opotrebovania. Výrobné procesy sú maximálne šetrné voči životnému prostrediu. Horné a dolné diely sa vyznačujú viacerými elegantnými prekladmi, jemné béžovo mosadzné okrúhle rúčky sú takmer neviditeľné. Vyberte si z mnohých kusov a zariaďte svoju jedáleň, spálňu, obývaciu izbu, pracovňu či kanceláriu alebo dizajnovú študentskú izbu. Sektor Paris Vás osloví a budete s ním spokojní v akejkoľvek miestnosti. Striekané sú len predné a vrchné časti, boky sú odyhované a vnútro zásuviek ofoliované.
Prečítajte si z nášho Blogu: Skrine: vyberte si tú pravú a všetko bude mať svoje miesto

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Ing., Kava - Komárno 27.12.2015
Krásny nábytok, ako zo sna.
Dodacia doba: Do 4-6 týždňov
Doprava: Zadarmo
Záruka 24 mesiacov
Hmotnosť: 148 kg
Značka: Famm

Máte otázku ku skrini? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár