02/20 570 670 (8:00 - 18:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Šatníková skriňa - Dig-net - Jogo - J-00P

-16%
Šatníková skriňa - Dig-net - Jogo - J-00P
Prevedenie na obrázku: Šedá + Dub Nova + Biela
Výroba + dodanie: Do 4-8 týždňov
Doprava len za 7 € ale aj Zadarmo
-16% / 348,90 293,90 € Na splátky od 29,39

Šatníková skriňa - Dig-net - Jogo - J-00P

Prevedenie na obrázku: Šedá + Dub Nova + Biela
Výška:
170 cm
Šírka:
130 cm
Hĺbka:
93 cm
Hmotnosť: 80 kg
Popis: Široká kombinovaná šatníková skriňa je svojím dizajnom a riešením dominantným prvkom študentskej izby nábytkovej rady Jogo. Výnimočnosť je v jej vnútornom priestorovom usporiadaní. Skriňa je tak veľká, že sa do nej dá vojsť a vo vnútri Vás poteší množstvo úložného priestoru, ďalej šikovné zrkadlo s vešiakovými tyčami a policami. Dizajnový biely ovál vpredu. Vyberte si odtieň oválnych úchytov na dverách zo štyroch farieb. Pravé prevedenie.
Sektorový nábytok Jogo: Mladí ľudia majú radi farby a preto by sme mali do izby pre študenta vybrať dobre zladené a svieže farebné odtiene. Štyri odtiene farebných úchytov rady Jogo dobre doplnia konzervatívny odtieň šedého korpusu v kombinácií s bielou farbou a Dubom Nova. Vyberte si ideálny odtieň úchytu, ktorý spestrí Vašu študentskú izbu. Prvky nábytku pod označením J-04, J-14, J-15, J-16 a J17 sa ponúkajú aj v jednej sviežej farbe zo štyroch odtieňov použitých pri úchytoch – oranžovej, zelenej, červenej a modrej. Pre potreby prehľadného uloženia množstva oblečenia odporúčame rohovú skriňu J-01 alebo ešte väčšiu šatníkovú skriňu dverami riešenú na pravú alebo ľavú stranu pod označením J-00P alebo J-00L.
Prečítajte si z nášho Blogu: Skrine: vyberte si tú pravú a všetko bude mať svoje miesto

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Dodacia doba: Do 4-8 týždňov
Doprava: 7 €
Záruka 24 mesiacov
Hmotnosť: 80 kg
Značka: Dig net
K tejto skrini sa zíde

Máte otázku ku skrini? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár