02/20 570 670 (8:00 - 20:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Regál Fjord 13

Prevedenie na obrázku: Dub San Remo + LIENA biela
Vysoký kus nábytku s policami a jednými dverami. Môžnosť namontovať dvere vľavo, alebo vpravo. Dosky sú z lamina najvyššej kvality. Odolné voči poškriabaniu, vlhkosti a vysokým teplotám. Dodáva sa v demonte.... Celý popis »
94,00 € s DPH
ks
Do 2-5 týždňov
Doručenie len za 7 € ale aj Zadarmo
Telefonická objednávka / otázka:

Regál Fjord 13

Prevedenie na obrázku: Dub San Remo + LIENA biela
Výška:
206 cm
Šírka:
50 cm
Hĺbka:
41 cm
Hmotnosť: 41 kg
Popis: Vysoký kus nábytku s policami a jednými dverami. Môžnosť namontovať dvere vľavo, alebo vpravo. Dosky sú z lamina najvyššej kvality. Odolné voči poškriabaniu, vlhkosti a vysokým teplotám. Dodáva sa v demonte.
Sektorový nábytok Fjord: Systém Fjord je výsledkom inšpirácie a snahy vykúzliť „trochu Škandinávie” v interiéri. Všadeprítomná biela farba a motív dreva sa objavia vo forme nábytku, ktorý poteší svojou prirodzenosťou a funkčnosťou. Čelá sú vyrobené zo snehovo bielej laminovanej textúry „LINEA”, zatiaľ čo korpusy sú z drevotrieskovej dosky vo farbe dub San Remo, ktorý napodobňuje prirodzenú kresbu dreva. Súčasťou je tiež dekoratívny prvok profilovaných líšt vyrobených z MDF vo farbe korpusu. Certifikované tvrdené sklo zvyšuje bezpečnosť pri každodennom používaní. Dosky z lamina najvyššej kvality sú odolné voči poškriabaniu, vlhkosti a vysokým teplotám.
Na stiahnutie (download):
Montážny návod (1.69 MB)
Kompletný návod ako si zmontovať Váš nový nábytok

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Radosť z nákupu Vám garantujeme:
4 618 ks nábytku skladom
Technické informácie:
Dodacia doba: Do 2-5 týždňov
Doprava: 7 €
Záruka 24 mesiacov
Výška: 206 cm
Šírka: 50 cm
Hĺbka: 41 cm
Hmotnosť: 41 kg
Kód produktu: 740733
K tomuto regálu sa zíde

Máte otázku k regálu? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár