02/20 570 670 (8:00 - 20:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Regál - Dig-net - Play - PL-02

-12%
Regál - Dig-net - Play - PL-02
Prevedenie na obrázku: Šedá
Výroba + dodanie: Do 4-8 týždňov
Doprava len za 7 € ale aj Zadarmo
-12% / 107,90 94,90 €

Regál - Dig-net - Play - PL-02

Prevedenie na obrázku: Šedá
Výška:
192 cm
Šírka:
40 cm
Hĺbka:
40 cm
Hmotnosť: 38 kg
Popis: Vysoký úzky regál s piatimi policami a úzkym úložným priestorom pozdĺž ľavej strany. Úložný priestor je zakrytý svetlo šedými dvierkami a skrýva päť úzkych poličiek nad sebou. Regál odporúčame ako doplnkový úložný priestor z ľavej strany rohovej šatníkovej skrine PL-01.
Sektorový nábytok Play: Mladí ľudia majú radi farby a preto by sme mali do izby pre študenta vybrať dobre zladené a svieže farebné odtiene. Šesť odtieňov farebných úchytov rady Play dobre doplnia konzervatívny odtieň tmavo šedého korpusu v kombinácií so svetlo šedou. Vyberte si ideálny odtieň úchytu, ktorý spestrí Vašu študentskú izbu. Na výber máte z bielej, oranžovej, ružovej, fialovej, červenej, zelenej a modrej farby. Potrebujete schovať krabice od topánok? Určite si pozrite, či Vám nepadne vhod vysoký regál s úzkym uzatvárateľným priestorom. Máte množstvo kníh, ktoré potrebujú byť na očiach? Vyberte si z viacerých komôd a skríň s otvorenými poličkami. Pre potreby prehľadného uloženia množstva oblečenia odporúčame rohovú skriňu PL-01 alebo ešte väčšiu šatníkovú skriňu dverami riešenú na pravú alebo ľavú stranu pod označením PL-00P alebo PL-00L. S nábytkom Play zariadite izby vášho študenta vkusne a hlavne prakticky.
Na stiahnutie (download):
Montážny návod (0.13 MB)
Kompletný návod ako si zmontovať Váš nový nábytok

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Dodacia doba: Do 4-8 týždňov
Doprava: 7 €
Záruka 24 mesiacov
Hmotnosť: 38 kg
Značka: Dig net

Máte otázku k regálu? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár