Regál Oslo OS-05

-11%
Regál - Dig-net - Oslo - OS-05
Prevedenie na obrázku: Grafit + Borovica Canyon
Štvorpoličkový široký regál, ktorý bude dobrým doplnkom na odloženie práve nepoužívaných veci a patrí do izby/pracovne v ktorej sa „žije naplno“. Naspodku skrine sa nachádza zásuvka s výrazným dizajnovým prvkom a trojramenným úchytom, ktorý je typic... Celý popis »
154,90 € Ušetríte 17,00 € (11%) 137,90 € s DPH Na splátky od 13,79
Výroba + dodanie: Do 4-8 týždňov
Doručenie len za 7 € ale aj Zadarmo
Telefonická objednávka / otázka:

Regál Oslo OS-05

Prevedenie na obrázku: Grafit + Borovica Canyon
Výška:
190 cm
Šírka:
80 cm
Hĺbka:
40 cm
Hmotnosť: 40 kg
Popis: Štvorpoličkový široký regál, ktorý bude dobrým doplnkom na odloženie práve nepoužívaných veci a patrí do izby/pracovne v ktorej sa „žije naplno“. Naspodku skrine sa nachádza zásuvka s výrazným dizajnovým prvkom a trojramenným úchytom, ktorý je typický pre radu OSLO.
Sektorový nábytok Oslo: Odlíš sa! Asi tak by sa dal charakterizovať štýl sektorového nábytku v zaujímavej farebnej kombinácií grafit/borovica canyon. Výrazne čierne úchyty v trojramennom tvare ladia s nábytkom. Naspodku skríň alebo v strede vpredu sa nachádza výrazný dizajnový prvok v tvare sivého obdĺžnika s oblými hranami. Lamino materiál, z ktorého je nábytok vyrobený je primerane trvácny a nevyžaduje špeciálnu pozornosť. Rada Oslo je svojím štýlom vhodná do izby pre staršieho študenta alebo do modernej kancelárie.

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Radosť z nákupu Vám garantujeme:
4 788 ks nábytku skladom
Technické informácie:
Dodacia doba: Do 4-8 týždňov
Doprava: 7 €
Záruka 24 mesiacov
Výška: 190 cm
Šírka: 80 cm
Hĺbka: 40 cm
Hmotnosť: 40 kg
Kód produktu: 768135
Značka: Dig net

Máte otázku k regálu? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár