Pracovná doska 60 cm - Bog Fran - Modena - BLAT 60 *výpredaj

Produkt nedostupný / predaj skončil

Dostupnosť: nedostupné
Výška:
cm
Šírka:
60 cm
Hĺbka:
60 cm
Popis: Pracovná doska široká 60 cm a hlboká 60 cm s výškou 3,8 cm vybavená odolnými ABS hranami. Prevedenie travertín.
Poznámka: Pracovnú dosku k dolnej kuchynskej skrinke odporúčame prikúpiť na základe šírky skrinky. Pracovná doska nie je v cene dolnej skrinky.
Kuchyňa Modena: Moderná a elegantná kuchyňa, ktorá poteší množstvom skriniek. Dvierka sú vybavené 2 mm ABS hranou. Ponúka sa Vám veľká variabilita zostavenia kuchyne, presne na na mieru podľa vašich predstáv. Korpus vo farbe rijeka jasná a dvierka (fronty) až v 7 farebných kombináciách. Je na Vás, či si zvolíte kombináciu lesklých dvierok (frontov) alebo dvierok matných. Je možnosť priobjednať si množstvo doplnkov ako napríklad zástenu, alebo bočnú lištu - panel (14 cm výška lišty), tesniacu lištu alebo pracovnú dosku v prevedení travertín s hrúbkou 3,8 cm v presných rozmeroch na šírku dolnej skrinky. Pracovnú dosku na dolné skrinky si môžete prikúpiť na každú skrinku samostatne, alebo v jednom kuse na celú zostavu spodných skriniek stojacich vedľa seba. Dvierka skriniek majú hliníkové úchyty, horné skrinky majú plynové piesty, závesy sú nastaviteľné v troch rozmeroch.
<b>Výpredaj:</b> <b>Ponuka platí do vyčerpania zásob. Ak máte o tovar, poprípade viac kusov tovaru záujem, dostupnosť si prosím overte telefonicky, mailom alebo chatom u našich operátorov, kedže skladom môže byť len jeden kus.</b>