Polička Katy K-17

Prevedenie na obrázku: Dub biely + Dub zlatý
Polička jednoduchého, no príjemného štýlu, ktorá poslúži najmä na odkladanie dekorácií alebo kníh. Farebné prevedenie poličky je dub biely v kombinácii s dubom zlatým.... Celý popis »
37 € s DPH
ks
Skladom 4 ks Dodáme do pondelka 26.2.
Doručenie len za 7,90 € ale aj Zadarmo
Telefonická objednávka / otázka:

Polička Katy K-17

Prevedenie na obrázku: Dub biely + Dub zlatý
Výška:
32 cm
Šírka:
120 cm
Hĺbka:
18 cm
Hmotnosť: 10 kg
Popis: Polička jednoduchého, no príjemného štýlu, ktorá poslúži najmä na odkladanie dekorácií alebo kníh. Farebné prevedenie poličky je dub biely v kombinácii s dubom zlatým.
Sektorový nábytok Katy: Sektorový nábytok Katy osloví najmä prívržencov provensálskeho a rustikálneho štýlu nábytku. Jednotlivé komponenty však nepôsobia starosvetsky, ale sviežo a moderne. Dôraz sa okrem súčasného dizajnu kladie aj na funkčnosť nábytku. Jednotlivé súčasti sektorového nábytku Katy vás upútajú aj prvkami z masívneho dreva, ktoré sa nachádzajú vo vrchných a spodných častiach všetkých komponentov. Sektorový nábytok Katy je ideálny na zariadenie obývacích izieb, jedální ale aj napríklad pracovní. Príjemné farebné prevedenie dubu bieleho v kombinácii s dubom zlatým pekne presvetlí miestnosti.

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Radosť z nákupu Vám garantujeme:
20 735 ks nábytku skladom
Technické informácie:
Dodacia doba: Do týždňa
Doprava: 7,90 €
Záruka 24 mesiacov
Výška: 32 cm
Šírka: 120 cm
Hĺbka: 18 cm
Hmotnosť: 10 kg
Kód produktu: 788385

Máte otázku k poličke? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár