Polička - Famm - Havana 120

Polička - Famm - Havana 120
Prevedenie na obrázku: Wenge
Výroba + dodanie: Do 5-9 týždňov
Doprava len za 7 €ale aj Zadarmo
47,90 €

Polička - Famm - Havana 120

Prevedenie na obrázku:Wenge
Výška:
58 cm
Šírka:
120 cm
Hĺbka:
31 cm
Hmotnosť:23 kg
Popis:Dvojitá polička, ktorá slúži ako nadstavec, alebo nadstavba nad PC stôl rovnakej šírky 120cm alebo sa umiestňuje na stenu vysoko nad TV stolík, teda nad Váš TV.
Sektorový nábytok Havana:Príjemný dominantný tmavý sektor, ktorý je vhodný do svetlých miestností, kde bude určovať štýl. Farebná kombinácia tmavého venge použitého na korpuse a obvodoch je dobre zladená s odtieňom slivky, na ktorej sa nachádza výrazná kresba dreva. Polica a konferenčné stolíky sú vyrobené v odtieni venge bez použitia doplnkového odtieňu slivky. Do pozornosti dávame elegantnú vešiakovú stenu, ktorá je predurčená na použitie v predsieňach, kde sa využite jej vešiakový panel umiestnený v ľavej časti nad botníkom (skrinkou na topánky).

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Prečo nakupovať u nás:
7 017 ks nábytku skladom
Dodacia doba: Do 5-9 týždňov
Doprava: 7 €
Záruka 24 mesiacov
Hmotnosť: 23 kg
Výrobca/dodávateľ: Famm

Máte otázku k poličke? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár