Penový matrac - Benab - Switzerland - 200x140 cm (T3/T4)

Produkt nedostupný / predaj skončil

Dostupnosť: nedostupné
Výška:
19 cm
Šírka:
140 cm
Hĺbka:
200 cm
Popis: Kvalitný 19 cm vysoký ortopedický extra pružný partnerský matrac s vysoko kvalitnej studenej peny. Matrac je tvorený kombináciou kvalitných HR studených pien so 7 zónovou profiláciou, ktoré zaisťujú uvoľnenie svalstva počas spánku. Použité HR studené peny majú výbornú elasticitu a vysokú odolnosť voči deformáciám. Vlnité vnútorné profilovanie ponúka ideálne rozloženie tlaku ľudského tela po celej ploche matraca, optimálnu regeneráciu organizmu, ale aj potrebné prúdenie a výmenu vzduchu. Matrac je dvojitej tuhosti (odporúčaný pre páry s váhovým rozdielom).
Doporučený rošt: <a href="http://www.novynabytok.sk/rosty-31/lamelove-10901/">lamelový</a>
Tvrdosť: <br /><img height="50" src="images/Benab/Ikonky/tvrdost_3_4.jpg"><br /><br /> jedna strana - stredne tvrdá (T3), druhá strana - stredne tvrdá (T4)
Systém zón:<br /><img height="50" src="images/Benab/Ikonky/7_zon.jpg"><br /><br /> 7 zónová profilácia
Záruka: 3 roky
Pranie:<br /><img height="50" src="images/Benab/Ikonky/pranie_60.jpg"><br /><br /> 60 stupňov
Nosnosť: <br /><img height="50" src="images/Benab/Ikonky/130_kg.jpg"><br /><br /> do 130 kg
Snímateľný poťah:<br /><img height="50" src="images/Benab/Ikonky/zips.jpg"><br /><br /> Riešený zipsom pre jednoduché snímanie poťahu
Poťah Silver:<br /><img height="50" src="images/Benab/Ikonky/silver.jpg"><br /><br /> Kvalitný a príjemne měkký poťah so schopnosťou regenerácie pokožky ľudského tela. Vlastnosti tejto látky zaručujú dostatočnú hygienu. Je odzipsovateľný, antibakteriálny a prateľný do 60 °C. Certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO-TEX standart. Poťah zónovo prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 250 gr/m2.
Poťah SanMed:<br /><img height="50" src="images/Benab/Ikonky/sanmed_medical.jpg"><br /><br /> Špeciálny nepriepustný poťah matraca, zabraňuje preniku tekutín do jadra matraca. Je určený pre použitie v nemocničných zariadeniach, ošetrovateľstvo a domácu starostlivosť.
Pena: HR pena 40 kg/m3, HR pena 30 kg/m3, PUR flex 35 kg/m3
Poznámka: Farba peny sa môže líšiť od vyobrazenia a nie je dôvodom reklamácie.