PC stolík Kora KB

Prevedenie na obrázku: Samoa King
Široký PC stolík alebo písací stôl s dvierkami na ľavej strane, poličkou na klávesnicu pod vrchnou doskou a tromi zásuvkami na strane pravej. Stolík je svojím masívnym štýlom vhodný na použitie v svetlých pracovniach, prípadne obývacích miestnostiac... Celý popis »
Farebné prevedenie:
Samoa King
Samoa King
Samoa King
Samoa King
Samoa King
Do 5-9 týždňov
Dub Canyon
Dub Canyon
Dub Canyon
Do 5-9 týždňov
ks
Výroba + dodanie: Do 5-9 týždňov
Doručenie len za 7,90 € ale aj Zadarmo
Telefonická objednávka / otázka:

PC stolík Kora KB

Prevedenie na obrázku: Samoa King
Výška:
75 cm
Šírka:
149 cm
Hĺbka:
61 cm
Hmotnosť: 68 kg
Popis: Široký PC stolík alebo písací stôl s dvierkami na ľavej strane, poličkou na klávesnicu pod vrchnou doskou a tromi zásuvkami na strane pravej. Stolík je svojím masívnym štýlom vhodný na použitie v svetlých pracovniach, prípadne obývacích miestnostiach. Masívne nohy vyčnievajúce do strán.
Sektorový nábytok Kora: Klasika a honosnosť – tak by sa dal stručne charakterizovať sektorový nábytok rady KORA. Hlavné črty sú: hnedý odtieň Samoa King, patinovaná mosadz použitá na štýlových úchytoch, hrubé jemne vyčnievajúce nožičky do strán, jemné ornamenty a rôzne typy výrezov. Nábytok Kora odporúčame umiestniť samostatne a do veľkých svetlých priestorov štýlových obývačiek alebo kancelárií prípadne spální, kde vynikne ich štýl tým najlepším spôsobom. Do obývacej izby alebo jedálne odporúčame vysoké vitríny a rôzne nadstavby. Do spální odporúčame rozmerné šatníkové skrine s rôzne veľkosti komôd. Do pracovne je vhodné umiestniť barovú skrinku a nízku širokú vitrínu.
Prečítajte si z nášho Blogu: 5 tipov ako si vytvoriť povzbudivé pracovné prostredie

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Radosť z nákupu Vám garantujeme:
21 103 ks nábytku skladom
Technické informácie:
Dodacia doba: Do 5-9 týždňov
Doprava: 7,90 €
Záruka 24 mesiacov
Výška: 75 cm
Šírka: 149 cm
Hĺbka: 61 cm
Hmotnosť: 68 kg
Kód produktu: 749825

Máte otázku k stolíku? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár